28. 6. 2011 - Čepin, Krašovec, Dušej Blatnik

Trenutno berete:
28. 6. 2011 - Čepin, Krašovec, Dušej Blatnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
15. jun 2011
Prispevki
9
hey! ali ima še kdo na ta dan strokovni izpit, ob 15:30? close_tema.gif
ima mogoče kdo izkušnje s temi izpraševalci?
lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz imam na isti dan, samo ob 16.30 pri isti komisiji.
Za Krašovca pravijo, da je prijazen in da ti pomaga s podvprašanji. Za Čepinovo pa pravijo, da je zelo natančna ampak, da pomaga. Za tretjo pa ne vem.

l_googd_luck.gif

lp,P
 
hey!
kako gre kaj učenje? imaš že tremo?
meni se zdi, da mi ne gre nič več v glavo.. memory card full svare3.gif
lp
 
oj

Jest sem se učila že mal prej, tko da sem ta teden, ko sem imela študijski dopust bolj utrjevala. Mislim, da znam, res pa je, da je še par stvari, ki mi ne grejo v glavo. Predvidevam, če mi do zdej niso šle, mi verjetno tudi ob ne vem kakšnem učenju ne bodo šle ;). Sem pa že sita tegale učenja in komaj čakam, da bo jutri tole za mano. Sem pa prepričana, da teli ljudje v komisiji niso tako strogi in najbrž ne iščejo neznanja, ampak, če jim vsaj nakažeš, da se ti malo sanja o zadevi, da ti pomagajo. Saj tako pravijo tudi drugi.

Vso srečo jutri!... Ko boš ti že končala se bo zame šele začelo :(

lp, P
 
Mene že počasi daje živčnost in se ne morem več učit. Saj se mi zdi, da kar nekaj znam, ampak nikoli ne veš... JC_thinking.gif Samo še razmišljam, katera vprašanja mi bodo postavili. Kar je - je.. Upam samo, da nama bodo malo pogledali "skozi prste", če bi slučajno kaj zaštekalo grin.gif

Srečno jutri! l_googd_luck.gif
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
Oj
Kako ti je šlo? Je bilo težko?
Jaz sem naredila ... jeeeeej yahoo.gif
Komisija prijazna, pomagajo, samo tale Čepinova je pa res ena prava... Me je kar malo namučila, ampak zdaj je za mano in mi je prav malo mar ;).

Lepo se imej!
lp,p
 
hey!
jaz sem naredila ustavo in slovenščino Laie_60A.gif sem kr vesela, da se je tako izteklo.
so bili prijazni, in je res - se trudijo in ti pomagajo, da narediš.

čestitam ti za opravljen izpit JC_you_rock.gif

zdej se morm pa še malo to zakonodajo napiflat pa bo.
lepo se mej in srečno na službeni poti!
 
Sej ti bo šlo. Zdej si vidla kakšna vprašanja približno postavijo, kako zgledajo, da konec koncev ni tak bav bav.

Tudi jaz ti želim vse dobro na službeni poti.
Pa srečno na izpitu!

lp
 
ja, sedaj bom imela še več časa za res dobro naučit.
hvala ze lepe želje.
lepo se imej!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 16. apr 2024 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
88
Datum izpita: 7. mar 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
493
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
650
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
708

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu