28. 6. 2011 - Banjac, Klun, Jezeršek

Trenutno berete:
28. 6. 2011 - Banjac, Klun, Jezeršek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
29. apr 2011
Prispevki
8
Izpit ob 15.30...

Prijavo oddal konec aprila, dopolnil v začetku maja, potrditev dobil 15.5...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz imam to komisijo, ta datum in isto uro :) prijavo oddala 11.5., 10.6. zvedla datum :)

lp
 
Predmetna učiteljica :)
 

Priponke

  • nova tema.PNG
    nova tema.PNG
    63,4 KB · Ogledi: 158
huh... jah prišel je tudi naš dan D :) pa učenje - gre?
Imaš kakšne posebne informacije o tej komisiji?

lp
 
Učenje gre...samo mi ostaja le splošno znanje in prepoznavanje ne pa podrobnosti.....o komisiji pa niče ne vem....pa ti?
 
to je verjetno problem večine - kako si zapomniti podrobnosti :S
učenje gre... res da so nas malo presenetili s hitrimi odgovori, ampak pustimo se presenetit.
tudi sama nič ne vem o komisiji, gledam po forumu, pa nič kaj dosti informacij.
 
Pozdravljeni sotrpini... no upam, da kmalu mladi ali malo manj mladi učitelji.

Ste mogoče kje zasledili pogosta vprašanja naše komisije?

Na strani je zelo skopo o njih...

Hvala in LP, M l_googd_luck.gif
 
Pozdravljena.

Največ vprašanj sem jaz našla od te za slovenščino (ga. Jezeršek), vprašanja od g. Kluna in g. Banjaca pa je težko najti :S tudi jaz imam s tem težave, namreč na tem forumu jih je zelo malo, ampak res malo in ne vem ali sta tako redko v komisiji ali pa niso objaljali vprašanj. Žal... iz moje strani ne bo pomoči :(

Lep pozdrav in se srečamo v Ljubljani pred velikimi vrati :D
 
Pozdravljeni!

Ne vem, ali od vsega učenja že narobe vidim, amkpak - jaz imam isti datum, pa popolnoma drugo komisijo (ob 16.30) shock.gif To se mi zdi čisto nesmiselno in se mi je kar hudo naredilo v želodcu...Datum, ko so spisali mojo odločbo, je 8.6. Res mi ni nič več jasno...Imate morda kakšen koristen nasvet glede komisije (ki, domnevam, torej čaka tudi mene, saj si ne predstavljam, da sem tako pomembna, da bo drugačna komisija prišla samo zame swoon2.gif )?

Lep pozdrav vsem!
 
Pozdravljena :)
oo.. brez bojazni :) lahko ti rečem, da boš imela drugačno komisijo od mene, ki imam ta datum in uro drugačno kot ti :) 15.30 :)
Kolegica mi je rekla, da ko je bila ona na strokovnem izpitu, jih je bilo na isto uro napisanih 6 kandidatov in da te še tam razporedijo. Tako da, mislim, da si ti čisto ok :) in da še učenje ne vpliva slabo nate :) hehe

Lep pozdrav
 
Kako napredujete z učenjem...ob pregledu (kar ni bilo veliko) komisije se mi zdi da bo kar pestro?
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
Super komisija ;) Iskali so znanje...

Hvala obema pred menoj, da sta več kot pol ure mučila komisijo....pri meni je šlo v 10min vse skupaj :D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu