28. 3. 2011 - Brank, Pačnik, Planinc

Trenutno berete:
28. 3. 2011 - Brank, Pačnik, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
13. mar 2011
Prispevki
4
No, pa sem tudi jaz dobila datum.....in me že pošteno skrbi. Ali ima še kdo ta datum in te izpraševalce?

PREDSEDNICA: BRANK
USTAVA: PAČNIK
SLOVENŠČINA: PLANINC
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: 28. marec: BRANK, PAČNIK, PLANINC

Pozdravljena sotrpinka, očitno sva na isti dan v isti kaši pred isto
komisijo. Uro imam 15. 30h. Pa se vidiva.

Srečno učenje.

LP Jana
 
Re: 28. marec: BRANK, PAČNIK, PLANINC

Ojla!

Smem vprašat kdaj sta poslali prijavo?

Lp

Mojca
 
živjooo!!

Jana....ja prav res trpim.....že sedaj me je strah kaj bo :) Če mam že zdaj tako tremo, uf, kaj bo šele 28. :)

Mojca...poslala sm 2.marca.....10. 03 sem dobila pošto, da dobim datum v roku 90 dni :) A glej ga zlomka, pošta me je čakala že u petek....in sem mislila, da me bo kap :) Nisem pričakovala, da bo tako hitro. Vsakogar ki sem vprašala mi je rekel, da je čakal vsaj kakšen mesec.....
No, pa temu le ni bilo tako :)

Kdaj sta se pa vidve prijavile?....

lp, Tanja
 
Ojla!

Jaz se nameravam prijavit v sredo in me je zanimalo kako dolgo približno se čaka na datum :) Če bo šlo tako naprej, lahko pričakujem zagovor nekje sredi aprila. Odvisno pač koliko se nas bo prijavilo. Vidve še imata nekaj časa za učenje, tako da veliko uspeha in pozitivnih misli ;)

Lp

Mojca
 
Tanja....jaz sem poslala 1.3.2011 in sem dobila vse po istem postopku, kot ti. Očitno trenutno nimajo
prevelike gužve, ker ponavadi traja malo dlje, da dobiš datum.

Ja nič, bo treba pluniti v roke.

lp J
 
svare3.gif
Hej punce. Lep pozdravček vsem :)
Tudi jaz imam 28. 3. 2011 datum za strokovni izpit. Ob 15.30 uri, le da imam drugo komisijo. JC_thinking.gif
Kako vam kaj napreduje učenje?

Lp, vso srečo vsem! Datum se že prehitro približuje JC_pray.gif :)
 
helow!
Ja, do sedaj sem samo brala....od danes naprej se pa ˝UČIM˝. Hvala bogu za študijski dopust :)
kako gre pa tebi?

lp, tanja
 
No lepo :) jaz se tudi začnem zdaj učit oz. najprej brat. Mi čas prej ni dopuščal.
A imaš že študijski dopust?? So ti dali v službi? Pa koliko dni če te smem vprasati?
Jaz sem dobila samo dva dni pred izpitom svare3.gif čeprav bi potrebovala kar cel teden, da bi blo kaj haska :/

lep pozdravček.
 
jaz mam 7 dni študijskega dopusta.....koristla ga bom pa 6 dni.... za vsak slučaj če ne nardim, da mam še en dan....samo 2 dni?...to ni nč....ojoj....zame je že en tedn premau :)pred se bom jst zavzela kokr bi se mogla :)
 
Ja sem naredila. Namesto ga. Brank je bila ga. Vida Triller.

Vprašanja:
USTAVA
Institucije EU + organi
EU komisija
EU svet-pristojnosti
sestava vlade RS
veje oblasti, podrobneje sodna veja

ZAKONODAJA
vpis otroka v vvz
temeljne naloge vvz iz ustave
vrsta programov
obveščanje staršev

SLOVENŠČINA
slo jezikovni priročniki
podrobneje slo slovnica
posebnosti slo jezika v slo slovnici
lastno stvarno ime
strokovni jezik
 
Kar fajn podrobno, če sem morala našteti še vsa Višja sodišča (kraje), potem se ve!

lp
 
Ne ni opredeljeno....očitno je preverjalo splošno razgledanost...al kaj??
Ja višja so: Kranj, LJ, MB, za četrtega pa ne vem, mislim, da nekje na primorskem koncu?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
226
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
276
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
295
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
591

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu