27. 9. 2011 - Jurgec, Požlep, Kejžar

Trenutno berete:
27. 9. 2011 - Jurgec, Požlep, Kejžar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Baje, da so korektni, nč kaj preveč zahtevni. Samo na to se ne gre zanašat, saj če znaš, pol ni panike nobena komisija.

Kdaj maš pa datum?
 
Iz Tolminske, sam jst bom šla tja verjetno že v pondelk, k mam tam žlahto, pa bom tam spala, vsaj tko smo se neki menili.

Kako pa drugač, znanje je/ni???

Men se kar neki ne da več učit, mam felling, da mi itak nč več ne ostane v glavi, kar je not, je pa tud že malo pomešano.
 
Hej!

Kako ti gre? Jaz se trudim čimveč zapomniti... grin.gif Se učim po vprašanjih in sem naletela na eno, kjer nisem prepričana, kaj konkretno bi naj povedala pa sem mislila, če bi mi lahko pomagala: zakonska zveza in družina. A mi lahko pomagaš?

JC_ThankYou.gif
 
Živjo,
jst bi tu navedla, da je to osebna pravica vsakega posameznika, da si ustvari družino in se poroči. Pol pa bi še kaj o osebnik pravicah in svoboščinah povedla.
Odvisno, sej če kaj prav posebno želijo slišat, pol vrtajo vate s podvprašanji.
Men je dans hčer malo zagodla, ker je zbolela, pa nimam časa, da bi dodala še malo znanja. Pa, saj se mi itak ne da preveč.
Jutr bo, kar bo. svare3.gif pa itak nism nikol bla, tko da ...

Upam, da ti je v pomoč, čau.
 
Hvala ti. Upam, da ni prehudo s hčerjo (vidiš, kako znam pravilno sklanjati ;). Tudi jaz sem bolna že kar nekaj dni, tako da mi tudi ne gre najbolje z učenjem. Pa prav tako kot tebi se mi ne da več ravno najbolj. Nekaj znam, če pa ne bo, bo pa čez tri mesece :) Lep in uspešen dan ti želim :)
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih (ustava, zakonodaja ali slovenščina): viewforum.php?f=10
Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
223
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
275
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.043
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 17. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
741

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu