27. 3. 2012 - Brusnjak, Groznik, Erlač

Trenutno berete:
27. 3. 2012 - Brusnjak, Groznik, Erlač

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
1. mar 2012
Prispevki
8
Zavod
vrtec
Področje v šolstvu: predšolska vzgoja

Izpraševalci

USTAVA: mag. Jurij Groznik
ZAKONODAJA: mag. Milena Brusnjak
SLOVENŠČINA: Majda Erlač
Sporočilo: ob 15.30 in še kdo je takrat na vrsti?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravček,
Prijavo sem poslala okrog 15. februarja. Ali si tudi ti med kandidati? Jaz se kar močno učim. Pravijo, da je kar zahtevno?
 
ja sem med kandidati...mojo prišnjo so poslali 1.3. sedaj pa čakamo...učim se, ker se lahko smo ob večerih, saj mam majhnega otroka, ki me čez dan potrebuje...jaz upam, da bom imela vsaj en mesec časa, da se učim, torej pričakujem strokovega nekje na začetku aprila... veliko znanja, pa tudi sreče na izpitu...pa javi kako je šlo...držim pesti
 
Odg: 27. 3. 2012 - Brusnjak, Groznik, Erlač

Hojla. jst mam tud 27.3. strokovni izpit in ravno to komisijo. Upam da mi bo šlo in se pridno učim. vesmirje in ursi5 želim vama veliko sreče. Zj pa pridno nazaj za zapiske,haha. Lep pozdrav
 
Odg: 27. 3. 2012 - Brusnjak, Groznik, Erlač

no vsemirje in ančica..kako sta opravile...je res tak hudo kak rečejo?to sta delali za pomočnico ali vzgojiteljico?..mene čaka 5.4. hjoj...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.963
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.052
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
683
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
857

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu