27.2.2014 ob 15.30 - Brusnjak, Mašić, Dušej Blatnik

Trenutno berete:
27.2.2014 ob 15.30 - Brusnjak, Mašić, Dušej Blatnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
13. okt 2013
Prispevki
10
Naziv
pomočnik vzgojitelja
Zavod
vrtec
Področje
  1. Vrtec
  2. Osnovna šola
Datum izpita: 27.2.2014
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Brusnjak
Izpraševalec za ustavo: Mašić
Izpraševalec za slovenščino: Dušej Blatnik

Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:


*opomba administratorja: po izpitu vprašanja objavite preko te teme: http://forum.mladiucitelj.si/teme/objava-izpitnih-vprasanj.2287
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mogoče še kdo, ki ima isti dan ali pa ki je imel pred kratkim to komisijo? :)
 
hej! jest mam točno isti dan in uro :) bi pa zelo rada tud jest izvedela če je že kakšen ki je imel tole komisijo ? :)
 
Upam tudi jaz ;) Kaj vi2 delata kot pomočnici ali vzgojiteljici? Jaz kot pomočnica. Imata kakšen nasvet glede strokovnega, ki ste ga prejele od kakih naših predhodnikov?
Meni je bilo rečeno, da na splošno komisije ne iščejo neznanja. Da če vidijo da si se pripravljal, da ne komplicirajo. Je pa res od sreče odvisno... o_O Upam, da so vprašanja od teh naših spraševalcev še v igri, glede na to, da so bila objavljena kar precej časa nazaj...
 
joj jest res upam da bo tole lepo slo skozi in da vsem rata narest :) jest delam kot pomocnica,od ene sodelavke sm slisala da se je res ucila z vse mozne literature,ena si je pa naredila take dobre zapiske res enostavne in da je bilo to dovolj da je nardila. tko da mocno upam da dobimo lahka vprasanja in da nas nebodo matrali :)
 
Tako...strokovni izpit sem uspešno opravila! :) V komisiji se je zamenjala izpraševalka za zakonodajo - spraševala je ga. Olga Jukić. Vprašanja sem zapisala pod skupna in pod posamezne izpraševalce. Upam, da ste tudi ostale naredile.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu