27.1.2014 ob 16.30 - Brusnjak, Mavri, Pezdirc

Trenutno berete:
27.1.2014 ob 16.30 - Brusnjak, Mavri, Pezdirc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. jun 2011
Prispevki
14
Zavod
šola
Datum izpita: 27.1.2014
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv:

Izpraševalec za zakonodajo: Brusnjak
Izpraševalec za ustavo: Mavri
Izpraševalec za slovenščino: Pezdirc

Prijava poslana dne: 16.11.2013
Potrditev prijave dne: 26.11.2013
Obvestilo o izpitu dne: 6.1.2014

Dodatno sporočilo:
Še kdo?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

jaz tudi
naj bi bila stroga komisija samo tudi pravijo da pomaga. Ste še kj druzga slišali? ali ste pomočnice, jst sm tud vrtec
 
upam, da tisti dan ne bodo prestroge ... jaz vem samo to kar sem iz foruma prebrala ( stroge ) pomočnice v vrtcu. a se bolj po vprašanjih, iz foruma učiš? ali na splošno?
 
Bl na splosno. Srecno
 
Nardilaaaaa. Vprasanja so bila:
ustava: sprejem zakonov
Imuniteta
Evropski svet

Zakonodaja: nastej organe vrtca opisi strokovna organa
Spremstvo otrok
Temeljne naloge vrtca
Pogoji za opravljanje dejavnosti predsolske vzgoje

Slovenscina: nastej socialne Vrsti jezika katero zvrst uporabljas pri delu
Kje so zapisana pravila, nastej prirocnike, kaj najdemo v frazeoloskem kaj v terminoloskem slovarju, opisi SSKJ, kaj je frazeoloskp gnezdo?
Iz priprave me je vprasala naj popravim napale. Narobe sem imela O pri datumu ker se ne pise in uro sem imela: ob 9:45 uri ni prav: ampak je .
pa brez uri ker izgovorimo on deveti uri in petinstirideset minut.
Takooop velik srece.komisija je bila kul za ustavo sicer resna sam vseeno prijazna za slovenscino on zakonodajo pa radi pomagata.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
204
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.723
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.239
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
712

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu