26. maj 2020 ob 16.00 - Romana Čepin, Manica Gros, Marjana Jus

Trenutno berete:
26. maj 2020 ob 16.00 - Romana Čepin, Manica Gros, Marjana Jus

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
12. maj 2020
Prispevki
6
Datum izpita: 26. maj 2020
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Vzgojiteljica

Izpraševalec za zakonodajo: Romana Čepin
Izpraševalec za ustavo: Manica Gros
Izpraševalec za slovenščino: Marjana Jus

Prijava poslana dne: 3. mar 2020
Potrditev prijave dne: 11. mar 2020
Obvestilo o izpitu dne: 13. maj 2020
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kaj ta izpitna komisija je bila predvidena že od začetka? Se je morda spremenila? Na isti dan so namreč navedeni drugi izpraševalci? O spremembi izpraševalcev si najbrž obveščen prej, ali se motim?
 
Ne, ni bila predvidena ze od zacetka. Kje pa so navedeni ''drugi''? mogoce pri katerem drugem programu?
 
Kaj ta izpitna komisija je bila predvidena že od začetka? Se je morda spremenila? Na isti dan so namreč navedeni drugi izpraševalci? O spremembi izpraševalcev si najbrž obveščen prej, ali se motim?
Nisi nič prej obveščen, če ti menjajo člana komisije. Kar pa zelo radi naredijo :)
 
Lahko prosim, kakšna vprašanja je dala za slovenščino? :)
 
Jaz sem dobila:
-uporaba s/z, k/g,
-uporaba VZ v naselbinskih in nenaselbinskih imenih ter katera so naselbinska in nenaselbinska,
-nacela komunikacije
Gospa je zelo prijazna in veliko pomaga. Slovenscino sem bila izprasana nazadnje, tako da ves cas poslusa kako se izrazas (na podlagi tega sem dobila uprasanje uporabe s/z).
Srecno!! 🍀
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.458
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
284
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
153
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za konkurenčnost, ki se je...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
827
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za izobraževanje, mladino...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Eurydice Slovenija UNESCO UIL Bulletin, maj 2023
V letošnji majski številki glasila UNESCO Inštituta za vseživljenjsko učenje (UIL) boste lahko...
Odgovori
0
Ogledi
224

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu