26. 5. 2011 - Bohak-Sabath, Bonelli, Planinc

Trenutno berete:
26. 5. 2011 - Bohak-Sabath, Bonelli, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

O a res:)Jah znanje...kaj pa vem...enkrat se mi zdi, da neki znam, pol me neki prešine in se mi zdi, da bom vse pomešala...samo komi čakam, da bo mimo...no pa seveda upam, da bo uspešno mimo.Kakšno pa je stanje pri tebi?
 
Se pridružujem tvojim besedam scared.gif

Upam, da ne bodo menjali komisije, ker so baje OK.

Dan D se neusmiljeno približuje, tako da ni več kaj dosti za razmišljati.
Odkrito rečeno, sem že sita vsega skupaj.

Si predmetna učiteljica?

Lp
 
Se čist strinjam s tabo.Tud jst mam že čez glavo dovolj vsega tega...drugače sm pa prof.športne vzgoje.Pa ti?
Srečno v četrtek, mogoče se kje srečamo, ker bom jst itak mal prej pršla:)

Drži se!
 
Jaz sem prof. slovenščine in angleščine. Totalno sem v paniki glede slovenščine, ker ne vem, kaj je tisto več, kar hočejo od nas slavistov. Drugače pa, možgane imam tako okupirane, da joj swoon2.gif

Želim nama veliko sreče, predvsem pa znanja v četrtek l_googd_luck.gif
 
Punce a ste kej živčne scare.gif? Jst dons listam in listam tele zapiske...nč več se mi ne da...se mi zdi, kot da mam že čist polno glavo vsega in si ne zapomnim nič več...
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
Upajmo na najboljše!

Zdaj že je, kaj je [papa.gif]

Privoščim nam vsem, da nam uspe!!!

Iz mojih ust v ... ušesa!!! [teacher.gif]
 
Se vidimo jutri punce. Js tut gledam pa si mislim, da tolk informacij ko imam v glavi tut, če me glih neki vprašajo ko ne bom vedla bom nekak zmutla skup :D. Jaz mam ob 15.30 :)
 
Evo punce, pa smo mimo:) A je šlo?Jst sm se uspešno rešla te nadloge in sm presrečna:)Upam, da je pri vas enako!
 
Uspešno tudi pri meni :D

Punce, a si je katera zapomnila priimek izpraševalke, ki je bila namesto gospoda Planinca? Rada bi napisala vprašanja pod pravo ime :D

Lep pozdrav
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu