26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

Trenutno berete:
26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

Ojla. Ja sprašujejo te bolj splošno in manj podrobno. Podrobneje sprašujejo tiste, ki opravljajo za vzgojiteljice in slovenistke. Sama se teh premen nisem učila, tako da upam da tega ne bo.
Tudi meni se zdi, da bolj kot se bliža četrtek, da manj znam ... Me je pa že začela počasi grabit panika :(
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

Ja, panika na pohodu, si na začetku nisem mislila, da te tale izpit lahko tako zživcira. MEne je zakonodaje kar strah, al pa kar vsega, vsak dan česa drugega :)
PA še piše, da je ga. Jukić zelooo stroga in zahtevna :(
 
Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

Tudi sama sem prebirala forume o izpraševalcih, in je res da menda se moraš za gospo Jukić, res dobro pripraviti ... Potem pa sem prebirala forume na SVIZ-u pa nekatere pišejo, da je zelo fer gospa, da če res vidi da ti kaj ne gre te pusti pri miru in ti da novo vprašanje. Mi je povedala kolegica, ki je imela Jukić za zakonodajo, da ko prideš notr v sobo, baje zgleda zeeelo stroga ampak da se je ni treba bat in da igra fer igro.
Tako, da js mislem da smo dobile kr super komisijo, vsaj tko po forumih pa kar so mi drugi povedali, ker menda g. Dernovšek pa tud prijazna, fer gospa.
Jah tko, še maloo pa bo četrtek že tu ... Upam da obema rata in si zaužijeva zaslužene počitnice :)
 
Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

No, zdaj pa je, kar je. JAz se ne morem več učit. Mislim, da znam, preverjat pa ne morem več, res sem že malo utrujena. Preverba bo jutri najmočnejša :)
Danes želim vsem, katere jutri čaka tale "neprijetnost*" miren spanec. Jutri se pa vidimo....ČAo
 
Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

Pozdravljeni tani28 in ella!
Včeraj sem opravila uspešno SI, in ni tako hudo kot je vse priprave in učenje. Sam zagovor poteka tako hitro, da bodita kar brez skrbi in verjemita vase in uspelo vama bo!
SREČNO!!!
 
Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

Snežinka, čestitke! Kljuva me črv zavisti, ker je že za tabo:)))
Se pa prijazno zahvaljujem za spodbudne besede in tudi sama upam, da bo čim prej konec. Hvala!
 
Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

iiii, čestitke :D še malo pa bova tut midve na vrsti... tani28, vso srečo :)
 
Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

Aaaaaaaaaaaaa nardiiila strokovca!!!!!!!! Komisija ful prjazna:)
 
Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

super lučka! čestitam :D
tut js sm nardila, ampak so spremenili komisijo...
:D :D
ma ja full so taki da hočjo da nardiš :D
 
Odg: 26. 4. 2012 - Jukić, Oštir, Dernovšek

Eko, tudi jaz naredila :D , pa nisem niti javila takoj.... Super so bili, samo moraš pa znat. Kar je tud pravilno :) Hvala, Mladi učitelj, za vsa gradiva. :P
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu