26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Trenutno berete:
26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
3. apr 2012
Prispevki
29
Zavod
SZŠ Izola
Datum izpita: 26. 3. 2013
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Srednje, poklicne in strokovne šole
Strokovni naziv: Profesorica matematike

Izpraševalci
- zakonodaja: Adrijana Zupanc
- ustava: Božena Pem
- slovenščina: Jurij Šink

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 22. 2. 2013
Potrditev prijave dne: 8. 3. 2013
Obvestilo o izpitu dne: 8. 3. 2013

Dodatno sporočilo:
Pozdravljeni,
ima še kdo tega dne? Mi lahko kdo pove kaj več o moji komisiji?


Hvala.

Lp.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Datum izpita: 26. 3. 2013
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Srednje, poklicne in strokovne šole
Strokovni naziv: Profesorica geografije in zgodovine

Izpraševalci
- zakonodaja: Adrijana Zupanc
- ustava: Božena Pem
- slovenščina: Jurij Šink

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 18. 1. 2013
Potrditev prijave dne: 8. 3. 2013
Obvestilo o izpitu dne: 8. 3. 2013
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Zdravo.

26. 3. 2013 ob 15.30.

Komisija:
predsednica: Marica Horvat
ustava: Krašovec Darko
slovenščina: Urška Oražem

Prijava poslana: 20. 2. 2013
Potrditev: 8. marca 2013
Obvestilo: 8. marec 2013

Komu kaj jasno? :)

Upam, da bo šlo:)))
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Aha, pozabila napisati naslednje podatke:

področje v šolstvu: osnovna šola
izobrazba: prof. razrednega pouka
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Ana kako ti gre? Jaz se mučim z ZOFVI pa se mi zdi, da ne gre nič v glavo :(
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Tudi jaz imam izpit na isti dan, ob isti uri, pri tej komisiji. Mene panika grabi, se mi zdi, da se učim, pa nič ne ostane v glavi. :(
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Evo...jaz sem si naredila zapiske za ustavo in zakonodajo...(na roke:()...zdej moram še za slovenščino in potem drugi teden se začnem učit zaprav:) kako gre vam?
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Še nekaj? A mogoče ve kdo, katera so najpogostejša vprašanja za zakonodajo (srednja šola)????
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Uporabnik ana_ je napisal:
Še nekaj? A mogoče ve kdo, katera so najpogostejša vprašanja za zakonodajo (srednja šola)????
sodeč po izkušnjah sodelavcev je baje poudarek na SŠ za SŠ učitelje, EU, pri slovenščini pa bolj na tvojo stroko, tako, da se jaz učim, zapis številk, letnic, veliko začetnico okrajšave,...
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Uporabnik frufru je napisal:
Uporabnik ana_ je napisal:
Še nekaj? A mogoče ve kdo, katera so najpogostejša vprašanja za zakonodajo (srednja šola)????
sodeč po izkušnjah sodelavcev je baje poudarek na SŠ za SŠ učitelje, EU, pri slovenščini pa bolj na tvojo stroko, tako, da se jaz učim, zapis številk, letnic, veliko začetnico okrajšave,...


Kaj so torej rekli...katere pravilnike oz zakone sprašujejo? Meni je sodelavka rekla, da je mogla povedat vse o ocenjevanju in ugovoru na oceno. Glede ustave pa da je vse bolj splošno. Slovenščino si moram tudi jaz pogledat bolj v zvezi z matematiko (števili):)
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

organe EU, otrokove pravice, ZOFVI, kar se tiče SŠ, ena je bila vprašana, kako dijaka obvestiš o pisni oceni, ali lahko pri pouku uporabljaš gradivo v tujem jeziku...
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Ali lahko uporabljaš pri pouku tuje gradivo? Kko sem brala zakonodaja, tega nisem zasledila noter?!?
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

jaz tudi ne in sem v dilemi. Če gledam tam pri slovenščini in ustavi je slovenščina uradni in učni jezik, torej se lahko pri pouku uporablja samo slovenščina in italijanščina oz. madžaršina na narodnostnomešanem področju. samo kako je potem pri angleščini v tem primeru ne bi smeli poslušat angleških besedil? :S Al pa da si pri geografiji ogledam en angleški nepodnaslovljen insert z you tuba? Nimam pojma, ta ki mi je to povedala, je pa takrat padla :P odgovora ji pa niso povedali :/
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

hehe to pa je spodbuda za naprej...da je padla:) No, jaz pa verjamem, da mi bomo naredili:)
Vglavnem če gledaš zakonodajo, tam piše, da v šoli lahko uporabljaš le učbenike ki jih potrdi strokovni svet - torej so sigurno vsi v slo (oz. ita ali madž).
Pri ang, pa itak izvajaš pouk v ang in poslušaš tudi posnetke ang. Po moje pri geografiji lahko gledaš posnetek v ang ampak najbrž s podnapisi, ker kot se jaz spomnem v oš in sš smo vedno imeli podnapise..

Veš kaj, bom odprla temo na to, pa bom vidla če bo kdo kej napisal:)
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Naš zagovor se bliža. Kako vam gre? Snovi je res ogromno, ampak jaz fizično ne morem več sedeti za temi papirji. Kako je pri vas?
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

hehe jaz niti sama ne vem več, ali kaj vem ali ne:(
Samo čakam, da gre torek mimo..
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

frufru, pri meni je enako. Občutek, da nič ne znam, me spremlja zadnjih par dni. Komaj čakam, da bo konec, upam, da vse tri naredimo. :)
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Bomo bomo vsi tri naredili:) Če tako mislimo...potem se bo to tudi zgodilo:)

Kako gre kej zakonodaja? Tam je res vsega preveč:(
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 8. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
247
  • Članek
V strokovnih in znanstvenih prispevkih, v nastopih in tudi v medijih sem večkrat poročal, da...
Odgovori
0
Ogledi
599
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.045
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. dec 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: Strokovni naziv: pomočnik...
Odgovori
0
Ogledi
612
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
496
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 19. apr 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
10
Ogledi
1.180

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu