26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Trenutno berete:
26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Zakonodaja je grozna, vsaj meni. Pa tudi s pristojnostmi evropskih institucij se borim, pa s pravicami in svoboščinami. Jao, jao! :/
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Zakonodaje je tako veliko:( Vse je tako zanimivo, ampak vprašanje, kaj bo ostalo v glavi.
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

dokler stvari berem, mi je vse jasno, ko grem pa po vprašanjih, mam pa temo, po svoje bi nekako znala razložit, definicij pa nimam pojma
Potem sta pa tukaj še Svet Evrope in Evropski svet tole zmeraj pomešam, kateri je kateri. Vem da so eno ministri vseh članic, pa moram it pol nazaj gledat kateri je pravi :P
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

:) To mi je znano:) Ma se tolažim, da mi bo uspelo kaj povedat s svojimi besedami (kar se bom uspela spomnit) in upam, da strah ne bo naredil svoje:(
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

jaz mam bolj straniščne, pa vremenske. Matr jutri bom morala it vsaj 1,5 ure prej, da ne bom kje na cesti obtičala :(
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

S kje pa ste? Jaz sem iz Kopra in bom sigurno 2h prej štartala (kar je sigurno je sigurno).

Drugače pa danes še ni težav....bodo že jutri prišle na dan:)

Jutri imamo Dan D:)))
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Jaz sem v Ljubljani, pa si bom tudi vzela malo več časa, da slučajno ne zamudim. Punci, se vidimo jutri. :)
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Dolenjska in danes še kar sneži.
scare3.gif
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Kako se je potem včeraj končalo? Naredila oba?
 
Odg: 26. 3. 2013 - Zupanc, Pem, Šink

Ma super. Sem prav vesela. Čestitkeee:)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 8. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
256
  • Članek
V strokovnih in znanstvenih prispevkih, v nastopih in tudi v medijih sem večkrat poročal, da...
Odgovori
0
Ogledi
600
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.049
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. dec 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: Strokovni naziv: pomočnik...
Odgovori
0
Ogledi
614
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
500

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu