26. 3. 2013 - Horvat, Krašovec, Oražem

Trenutno berete:
26. 3. 2013 - Horvat, Krašovec, Oražem

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
18. feb 2013
Prispevki
15
Datum izpita: 26. 3. 2012
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu:
Strokovni naziv: dipl. vzg.

Izpraševalci
- zakonodaja: Horvat
- ustava: Krašovec
- slovenščina: Oražem

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 27. 2. 2013
Potrditev prijave dne: 8.3.2013
Obvestilo o izpitu dne: 8. 3. 2013

Dodatno sporočilo:
No, pričakovala sem več časa, glede na prejšnje objave, kdaj so poslali prijavo in kdaj so zagovarjali...danes me poštar zbudi, da imam nekaj za podpisat (vsa zalspana nism niti datuma vedla napisat- to sem izvedela šele, ko mi je dragi zajtrk, rožico in čokoladno tortico v posteljo prinesel -punce, vse najlepše ob našem prazniku-). Podpišem priporočeno pismo in nahitro preberem, da je potrdilo, da izpolnjujem pogoje in da bom o zagovoru obveščena 14 dni prej. Ostalo pošto zabrišem v kot in grem nazaj spat. Prejle pa med časopisi najdem še eno pismo- če mene vprašaš, bi bilo bolj smiselno, da bi bilo to priporočeno- datum zagovora! Aaaa! Sicer sem se že učila, ampak ob dveh otrocih je težko ostati zbran in se učiti... Tako da se vidimo, upam, da mi uspe, srečno tudi vam! Se vidimo.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 26. 3. 2013 - Horvat, Krašovec, Oražem

Pozdravljena!
Kdaj si pa oddala prijavo?
LP; Ana
 
Odg: 26. 3. 2013 - Horvat, Krašovec, Oražem

Ves obrazec sem izpolnila, zdaj pa vidim, da ni podatkov (?)
Prijavo sem nesla na pošto 27. februarja, potrditev in datum pa sem dobila danes, 3. marca. Sem vzg. ampak bom delala za področje OŠ, ker sem tam opravljala nastope (v 1. razredu). Datum zagovora imam 26. 3. ob 16.30.
 
Odg: 26. 3. 2013 - Horvat, Krašovec, Oražem

Sedaj pa vidim podatke. Mogoče sem jih v paniki spregledala:) Jaz sem se prijavila 4. 3. in sedaj čakam na potrditev prijave oz. očitno lahko tudi potrditev IN rok.
Srečno!
LP; Ana
 
Odg: 26. 3. 2013 - Horvat, Krašovec, Oražem

Ojla, tudi sama se pridružujem ... Imam pa ga ob 15.30.

Lp
 
Odg: 26. 3. 2013 - Horvat, Krašovec, Oražem

[jumping0044.gif] Izpraševalci so odlični. Zahtevajo znanje, apmpak ga tudi poiščejo. Vsi trije zelo sproščeni in človeški. S tremi otroci, s pomočjo moža - v 17ih dneh! Opravila!
 
Odg: 26. 3. 2013 - Horvat, Krašovec, Oražem

Res je! Super komisija! Vsi so zelo prijazni! :)
 
Odg: 26. 3. 2013 - Horvat, Krašovec, Oražem

Tudi jaz se strinjam, pa imam doma dva otroka- eden je še dojenček, učila pa sem se 3 tedne po dve uri na dan, v kafiču, ko je mali spal v vozičku, razen med vikendi, ko se nism nič učila. Danes sem šla na kavo, pa so me vsi spraševali kje imam skripte in papirje,..pa sem rekla, da sem kamin podkurla z njimi, ker me je zeblo:) Ful vesela. Sem šla bolj na blef, tudi če bi padla, razočaranja ne bi bilo, že to, če bi naredila vsaj dva predmeta od treh bi bilo ok, da bi se lahko osredotočila samo na eno stvar namesto treh, ampak je kar šlo, sem imela srečo. Tako da punce, s katerimi sem se spoznala pred izpitom- havala za vse! Ena je bila celo takooo prijazna, da je komisijo vprašala, če grem lahko jaz naslednja, ker so me zaradi prenehanja dojenja prsi bolele..ampak birokracija je pač birokracija in niso mogli menjat vrstnega reda obrazcov s številkami... Res ste bile prijazne. tako da veste- meni je tudi uspeloooo!!! Saj mislim, da pri tej komisiji nobena ni padla, če se ne motim. Srečno vsem pri iskanju zaposlitve, če je še nimate!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
708

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu