26.2.2014 ob 15.30 - Rosa, Groznik, Šurca Gerdina

Trenutno berete:
26.2.2014 ob 15.30 - Rosa, Groznik, Šurca Gerdina

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
16. jan 2014
Prispevki
12
Naziv
dipl. vzgojitelj predšolskih otrok
Zavod
Vrtec Semedela
Področje
  1. Vrtec
Nazadnje urejeno:
Datum izpita: 26.2.2014
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Helena Rosa
Izpraševalec za ustavo: mag. Jurij Groznik
Izpraševalec za slovenščino: mag. Polona Šurca Gerdina

Prijava poslana dne: 24.1.2014
Potrditev prijave dne: 28.1.2014
Obvestilo o izpitu dne: 04.02.2014

Dodatno sporočilo:
Še kdo? :)

*opomba administratorja: po izpitu vprašanja objavite preko te teme: Objava izpitnih vprašanj
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kako gre učenje?
 
Bomo še videli. Nisem še konkretno začela z učenjem. :)
 
Tudi jaz imam 26ga!mogoce vesta kje se da pregledati tipicna vprasanja izprasevalca?tukaj najdem samo obrazec za objavo vprasanj,ne pa tudi vprasanja... Veliko srece,se vidimo;)
 
pošlji mi tvoj a-mail naslov pa ti pošljem, imam shranjeno na namizju. Lp
 
pozdravljene,ker sem se na novo registrirala mi je še vse tukaj novo. Iščem vprašanja za strokovni izpit- pomočnik vzg. pa se mi nikjer ne pokažejo. dobim samo obrazec za postavljena vprašanja na izpitu. kje naj najdem tista katera so objavili tisti ki so že imeli strokovnega?
 
Pozdravljeni!
A imate v sredo izpit. Jaz imam na računalniku shranjema vprašanja za to komisijo, če mi pošljete vaš e-mail vam jih pošljem. Lp
 
:):)JEEEEEEE, NAREDILA!!!!:) KOMISIJA je super, sploh izpraševalca za ustavo in zakonodajo. Za slovenščino malo manj, ampak se da naredit. Tako da pogumo in srečno vsem, ki vas to še čaka :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.963
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.052
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
683
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
857

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu