25. jan 2022 ob 15.30 - Marija Karba, Kristina Klinc, Breda Vidmar Mandič

Trenutno berete:
25. jan 2022 ob 15.30 - Marija Karba, Kristina Klinc, Breda Vidmar Mandič

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
9. nov 2021
Prispevki
22
Datum izpita: 25. jan 2022
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: osnovna šola
Strokovni naziv: Socialni pedagog

Izpraševalec za zakonodajo: Marija Karba
Izpraševalec za ustavo: Kristina Klinc
Izpraševalec za slovenščino: Breda Vidmar Mandič

Prijava poslana dne: 15. dec 2021
Potrditev prijave dne: 24. dec 2021
Obvestilo o izpitu dne: 6. jan 2022
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Datum izpita: 25. jan 2022
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: osnovna šola
Strokovni naziv: Socialni pedagog

Izpraševalec za zakonodajo: Marija Karba
Izpraševalec za ustavo: Kristina Klinc
Izpraševalec za slovenščino: Breda Vidmar Mandič

Prijava poslana dne: 15. dec 2021
Potrditev prijave dne: 24. dec 2021
Obvestilo o izpitu dne: 6. jan 2022
Strokovnega imaš takoj za mano :D . Uro imam ob 15.00 in isto komisijo :)
 
Uuu super, vsaj nekdo da se javi. :) Bom napisala (lahko tudi zasebno) kaka vprašanja od komisije, da malo predebatirava kaj bi odgovorile. Se mi zdi pa da imava kar srečo s komisijo, zgledajo v redu vprašanja :)
 
Datum izpita: 25. jan 2022
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: osnovna šola
Strokovni naziv: Socialni pedagog

Izpraševalec za zakonodajo: Marija Karba
Izpraševalec za ustavo: Kristina Klinc
Izpraševalec za slovenščino: Breda Vidmar Mandič

Prijava poslana dne: 15. dec 2021
Potrditev prijave dne: 24. dec 2021
Obvestilo o izpitu dne: 6. jan 2022
Pozdravljena

So te to obvestili po mailu ali po pošti? Ker sem tudi jaz dobila odgovor o potrditvi prijave 24. decembra.
 
Živjo, sem dobila na mail od gospe Helene Pohar Sonc. Poglej pod vsiljeno pošto, drugače predlagam da jo pokličeš, je na spletu tudi njena številka. :)
 
Upam da hitri in da bo čim manj grozno :) Se strinjam, vam napišem kar tukaj na forumu na zasebno oz. tu pod komentarje če bo kaj :) Več glav več ve.
@SpecialniPedagog poleg zovfi, zosn, zuopp, katere zakone si se še učila?
 
Js se Zosn, Zofvi in zouopp, ker delam s to populacijo. druga oa ne, je preveč vseh pravilnikov. sem si samo prebrala kakšnega če mi kaj ni bilo jasno.. :)
 
Kaj bi ve govorile pri prašanju o razvidu -zakonodaja? Kdo se lahko vpiše v razvid in kaj se notri napiše? vimi da se je večrat ponovilo vprašanje, ma nimam pojma kaj odgovorit.
 
Kaj bi ve govorile pri prašanju o razvidu -zakonodaja? Kdo se lahko vpiše v razvid in kaj se notri napiše? vimi da se je večrat ponovilo vprašanje, ma nimam pojma kaj odgovorit.
V razvid se vpišejo vrtci in šole. S tem se "prijavijo" da lahko opravljajo v-i dejavnosti. Razvid vodi minister. Šola se v razvid vpise, ce izpolnjuje vse pogoje (oprema, prostor, program, zaposleni). Iz ravida se brise, ce sola ne ustreza pogojem, se je spremenil program, na predlog inspekcije. Tudi vsi zasebniki (ucitelji..) se morajo vpisati v razvid.
To bi odgovorila jaz.
 
Kako podrobno pa znate slovenscino? Znate vse izjeme, pravila ...? Je kar veliko, ampak kolikor sem gledala se ne spusca v podrobnosti in vse bazira na primerih in ne na teoriji.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Leta 2022 je bilo za raziskovalno-razvojno dejavnost (RRD) namenjenih 1 milijarda in 195...
Odgovori
0
Ogledi
46
  • Članek
Število pedagoških honorarnih delavcev na visokošolskih zavodih je bilo v opazovanem študijskem...
Odgovori
0
Ogledi
101
  • Članek
SURS je v sodelovanju z institucijama, pooblaščenima za izvajanje dejavnosti slovenske državne...
Odgovori
0
Ogledi
198
  • Članek
Tako med priseljenimi kot med odseljenimi v prejšnjem letu je bilo terciarno izobraženih manj...
Odgovori
0
Ogledi
164
  • Članek
Leto 2023 označuje polovico poti, predvidene za uresničevanje ciljev trajnostnega razvoja...
Odgovori
0
Ogledi
112
  • Članek
Celotni izdatki za formalno izobraževanje so znašali 3.511 milijonov EUR ali 6,15 % BDP. 92,4 %...
Odgovori
0
Ogledi
163
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
196

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu