25. 5. 2011 - Cankar, Starič Holobar, Arzenšek

Trenutno berete:
25. 5. 2011 - Cankar, Starič Holobar, Arzenšek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
23. mar 2011
Prispevki
4
Pozdrav!
Tudi mene čaka strokovni izpit in sicer za predšolsko vzgojo. Uro imam ob 16.30. Upam na najboljše [teacher.gif]
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: 25. maj 2011 - Cankar, Starič Holobar, Arzenšek

Joj, mene tudi to čaka, na isti dan, ista komisija, ista smer, ura pa ob 15: 30. veš kaj o tej komisiji, predvsem dobrega? :) kolikor sem brala, jo hvalijo.

Lp!
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
Hvala :) upam, da bo šlo, ne morem se več učit-kar znam, znam. Upam, da dovolj. Veliko sreče vsem! :)
 
Vem kako ti je. Jaz imam v četrtek. Zdaj še samo ponavlam. Kar znam znam :D...Informacij mam pa tako ali tako polno glavo, disk je poln, ni več prostora za shranjevanje. Veliko sreče jutr. Laie_60A.gif
 
Ja, res je ful preveč podatkov. Še sreča, da sem si začela dva tedna prej intenzivno stvari brat, da sem si popredalčkala, zdj pa utrjujem, ampak vsega ne znam-v podrobnosti se nisem spuščala npr. pri slovenščini, ustavo in zakonodajo pa recimo da kar. Recimo. :) sam da mine, sem tečna sama seb in zapiskov tut več ne morem videt. Še ponoč mi glagol skače po glavi. Če bo komisija življenska in nas usmerjala, bo super. Drži se! Javim jutri po izpitu. :)
 
:D joj bi blo fajn, da bi šlo skoz, bi se rešla enga bremena...

kaj si predšolska vzgoja al kaj drugega? Mam eno vprašanje, če si predšolska. read.gif
 
ok, pol pa nič. :P sem misla, glede dvojezičnosti v italiji-ali majo tam tudi kaj slovenščine ali ne. Če mogoče veš, saj šola je podobno.
 
res je, dvojezičnost je samo pri madžarski manjšini, italijanska manjšina ima pa pouk ali v slo. j. ali v it. j., drugi jezik pa samo kot učni predmet - se mi zdi da je nekako tako, tako jst razumem.

vso srečo za nas! party.gif
 
Ok, hvala lepa. Ne najdem na netu tudi nič ne, zato. Pač tega ne bom sigurno vedela-ni edina stvar. :) Lep dan še naprej! Pa čim manj živčkov in sekiranja-samozavestno je treba baje nastopit! Kot da nam ta strokovni ni dal nič vetra :)
 
ojla!
tudi mene čaka izpit danes, ampak pri drugi komisiji... VELIKO SREČE VSEM=)

pa samo še eno vprašanje... ali so kakšne spremembe v ustavi ali zakonodaji, ker baje to zelo radi sprašujejo... hvala za odgovor

veliko sreče
 
:))) nardila! Joj, to je pa res nepopisno veselje!!!

Mal me je sicer panika, ker so zamenjali komisijo, za ustavo je bila Čebular Musar, za slovenščino pa Sergeja (sicer postavlja lahka vprašanja, ampak nič nasmejana gospa) ... ne vem kako se piše, edino cankarjeva je bila ista. Ampak so bili zelo prijazni, postavljali so podvprašanja in tud če kaj nisi znal, so ti pomagali s primeri. Drugače pa kar gre no, če se učiš moraš nardit, oni takoj vidijo, če si se učil ali ne.
Vprašanja pa bom napisala pod izpraševalce.

Punce, kar pogumno, res je to ena živčna preizkušnja, sploh ko čakaš pred vrati, ampak ko začneš govorit, ni nič takega, kot izpit na faksu. Kar sproščeno, js sem se precej smejala, tud če sem povedala kaj narobe, pa so potem tudi one ble nasmejane. :) Veliko sreče vsem!!!!!!!!!!!!
 
Jst sem tudi naredila! JC_goody.gif

je bilo zelo sproščeno, od tebe zahtevajo znanje, če takoj ne veš za kaj se gre malo pomagajo, sploh če se zapletaš z besedami.
kot je že pred mano povedala, je bila komisija spremenjena, sam ni blo panike, šefica je bila zakon :)

ustava:
državni zbor
otrokove pravice - glavno načelo

V&I:
učni jezik
svet vrtca
hoomgeni oddelki v vrtcu - po obdobju - število

slovenščina:
priročniki
vezaj

Če se še kaj spomnim, pa napišem.

Vso srečo vsem ostalim!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
711
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
823

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu