25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Trenutno berete:
25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
5. jul 2012
Prispevki
5
Datum izpita: 25. 4. 2013
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: Profesorica razrednega pouka

Izpraševalci
- zakonodaja: Verica Šenica Pavletič
- ustava: Samo Košir
- slovenščina: Mateja Gomboc

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 20. 3. 2013
Potrditev prijave dne: 29. 3. 2013
Obvestilo o izpitu dne: 5. 4. 2013

Dodatno sporočilo:
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Ista komisija isti dan ob 16.30. S tem da sm 27.3. poslala in dobila včeraj kar obe pismi:) Pa sm bla prepričana, da prijem po prvomajskih na vrsto. Zdej je pa gas učenje. Upam, da je komisija fajn in da bodo dobre volje- glede na to, da so pol prvomajske :) srečno
 
Odg: 25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Sej boljše, da se rešiš pred počitnicami :) Kolko sem gledla po forumih, so vsi trije super, nasmejani, simpatični in radi pomagajo :) Tak, da mi je zdaj veliko lažje :) Zdaj pa resno učit, nimamo več veliko časa :/ Tud tebi veliko sreče pa se vidimo...
 
Odg: 25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Ja...do zdej je blo bolj "učenje". Sicer nekaj ostane v glavi, ampak ne prav dosti =). Zdej je pa že resno ja. Upam da uspe v dobrih dveh tednih =). Dajva stisnit zobe =) Srečno tud tebi! :)
 
Odg: 25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Pri meni je blo do zdaj tud bolj tak - večina sem si samo brala...sej težko ni, sam je pa ogromno in si je težko vse zapomnit. Časa pa tud nimam veliko - delam pa še noseča sem, tak da mam bolj malo energije in koncentracije. Sem pa optimist, tak da verjamem, da bova nardile :)
 
Odg: 25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Zdravo!

Tudi jaz sem ena izmed tistih, ki ima 25. strokovnega. Rubika, imam na isto uro kot ti. Kako vama kaj gre? Mene že dajejo živčki :)
 
Odg: 25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Zdravo!

Tud mene ja :) Tolažim se s tem, da bo kmalu konec :) Zakonodajo pa ustavo sem predelala, kolk pa zapomnila pa bomo vidli...zdi se mi, da pozabljam, ampak vsi pravijo, da se na zagovoru spomniš...bomo vidli, če to drži :) SLO sem se nekaj učila 1 mesec nazaj, tak da je večina že šlo iz glave, bom jo pa jutri šla skozi sam po vprašanjih - več ni časa :/ V sredo pa vse 3 izpite tud sam po vprašanjih, ker vidim, da se ponavljajo... Kak pa gre tebi?

Mislim, da sma ble mi2 sošolki na faksu :) Če Ti je mogoče kaj znano Špela Prah, po novem Križan :)
 
Odg: 25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Aja, sma ble ja, vsaj mislim, sam v drugih skupinah :) Res je vlko snovi. Sploh ne vem a znam, al sem si kaj zapimnila. Bomo vidli. Po katerih vprašanjih pa boš šla skoz? A teh ko so po izpraševalcih? Za to izpraševalko Šenica Pavletič ni vlk vprašanj pa že dolgo ni bla v komisiji :) tk da ni kakih novejših vprašanj. Js jutr še Zakonodajo grem skoz pol pa tut po vprašanjih. Da bi vse šla še skoz, res ni več časa. Upam, da nama uspe :)
 
Odg: 25. 4. 2013 - Šenica Pavletič, Košir, Gomboc

Po teh kar po izpraševalcih ja...upam, da se ne zamenja komisija... Te se pa vidimo :) Poskusi se še čim več naučiti :) MORA NAM USPETI :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.964
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.052
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
496

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu