24. nov 2014 ob 16.00 - Brank, Bonelli, Križnar

Trenutno berete:
24. nov 2014 ob 16.00 - Brank, Bonelli, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Živijo! Kako smo? :) Ja, zdej pa gre zares, hočemo nočemo, hehe ...

Kako ti gre? Kot vidim se najbolj zadržujem pri slovenščini, čeprav je znanja od prej in spet tolikokrat ponavljamo, pa še kar je treba ponavljat. Nekako ustava je pač taka fiksna, se jo naučiš in je (razen če ne pomešaš te institucije, organe in pristojnosti kot se meni zgodi:D). Pri zakonodaji ne vem tudi kaj pričakovati.

Kaj mogoče veš, kako izgleda sam potek strokovnega izpita?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Joj, jaz se pa pri zakonodaji mudim..berem in berem te zapiske. Pa so mi zadeve jasne, ampak se mi kar zdi, da nič ne znam :censored:

Ja strokovni izpit imaš v treh delih. Najprej dobiš vprašanja iz Ustave, nato zakonodaja in na koncu slovenščina.

Jaz sem imela drugače vmes kar en dan pavze..ker mi možgani niso več delovali..zdaj pa spet s polno paro :cool:
 
Ja, isto doživljam, ko bereš je vse jasno, ko pa kaj sam poveš, je bolj bogo. Ma v ponedeljek bodo možgani 3-krat na ON, brez skrbi ;-)

Pravilno, da se odklopiš, tudi sama sem se, da gre potem lažje ;-)

Aha, v glavnem mi stojimo pred vso komisijo? In medtem ko te en sprašuje, ostala dva poslušata? Na koncu pa ti povejo, če si skupno opravil ali ne?
 
Ja, skupaj si s tremi člani svoje komisije. Za vsak del lahko dobiš oceno opravil ali ni opravil. Če padeš en del ali dva, ju lahko čez dva meseca popravljaš (samo ta dva). Če padeš vse tri dele pa lahko ponavljaš čez 4 mesece.

Ampak upamo, da tega dela ne bova potrebovali :cool:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Inspiring ERA! je nov mednarodni projekt v okviru programa Obzorje Evropa, ki bo podpiral in...
Odgovori
0
Ogledi
205
  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
238
  • Članek
V Južni Koreji so sprejeli zakon za boljšo zaščito učiteljev pred zlonamernimi pritožbami...
Odgovori
0
Ogledi
609
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.131
  • Članek
9. 5. 2023 se je uradno začelo Evropsko leto spretnosti, s katerim želi Evropska komisija...
Odgovori
0
Ogledi
190
Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
341
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
313

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu