24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Trenutno berete:
24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
20. apr 2012
Prispevki
17
Področje v šolstvu: Pomočnik vzgojitelja

Izpraševalci
  • USTAVA: Milena Bonelli
  • ZAKONODAJA:Olga Jukić
  • SLOVENŠČINA:Peter Planinc
Sporočilo:Ojla, je še katera ki ima na ta dan izpit?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

ojla-jaz tudiiii takrat imam izpit-ob pol petih-ti??
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

joj prejoj-jaz še berem, pa pol učenje :))!! Ti??
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Nekje tam sem kot ti. Učim se po sklopih. En dan samo ustava en dam zakonodaja in en dan slovenščina. tu na tem portalu sem dobila res dobre zapiske. Se splača malo pobrskat. :)
Mi je kolegica, ki je pred pol meseca naredila strokovca povedala da se je samo 5 dni učila, vendar jaz ne bom nič prepustila naključju. :)

Kar pogumno, itak da na nama uspe.
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

hey-jaz imam teden,da mal preberem pol si sooboto uzamem,da se učim. Kje nism predelala vse-slov. sploh še nism pogledala-zdej sm zakonodaja in ustava prejšni teden ampak še ni čist resno učenje. Čez teden sploh ne pridem do knjig :(. Vsak reče drugače-eni se učijo fulll-eni pa kukr sam pret dni-kdo bi vedel?? Kako ti uspe po sklopih??
Jaz upam na najboljš :))
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Ja sej to je to. Vprašanje je če je bolje v petih dneh vse predelat al pa si vzet malo več časa. Mislim, da je tako učenje boljše. Počasi in ziher. itak pa ne smeš vsega za res vzet. Eni preveč napihnejo. Samo ziher moraš bit vase, pa gre. jaz bom šla tja kot da vse znam, če mi kje zagusti pa se bom že kao izmotala. :)
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

He-he kolk si dobra-ja sem pozitiva-pa bomo videli kako bo :))
Jaz očitno bom imela tiste dni rezervirane za to-pa če bo sreča na moji strani mogoče boo...joj upam
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Ojla, kako napreduje učenje? Men se zdi, da nimam pojma bl ko se bliža dan D. upam, da bo sreča na moji strani v četrtek.
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Ojla
jaz sem čisto konec-ne zapomnim si nič in me je grozaaa!! Upam da bo sreča na najini strani!! Kaj ti je najtežje??
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

kdaj so dobili prijavo, da ste dobile ta datum za zagovarjat?
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

prijavlo sem poslala konec aprila, prvega maja sem dobila datum za zagovor.

JA TUD MENE MAL PANIKA GRABIIIIIIIIIIIIIIII!!!! Slovenščina začuda. Sploh se določenih stvari ne morem zapomnit. Upam da bo komisija ista.
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Ojla,
tudi jaz imam to komisijo in izpit 24.5.2012. Ura? 15:30... Tako da upam, da je ena izmed vaju zapisala napačno, ker jaz sem šla preverit in mi ziher piše 15:30. :)

No, zdaj sem ugotovila, da nas itak več na isto uro najavijo. In da hodimo potem en po en noter. :) Tako da se vidimo pojutrišnjem. :) Srečno z učenjem še naprej!
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

super soborka ob isti uri. Eno vprašanje, kako se bosta oblekli?
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Čestitam, sem vesela! :) Je bla fajn komisija, a ne?
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Ja full fajn. Je čudovit občutek, ko daš nekaj takega skozi. Čestitam tudi tebi.
 
Odg: 24. 5. 2012- Jukić, Bonelli, Planinc

Komisija v sestavi Gaber, Bonelli in Planinc- super kombinacija. Vsi ki boste imeli to komisijo, lahko ste pomirjeni, ker iščejo znanje in full pomagajo! Srečno vsem!!!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
198
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
323
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.220

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu