24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

Trenutno berete:
24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. jan 2012
Prispevki
6
Razredni pouk

Izpraševalci

  • Brank
    Košir
    Mate
Sporočilo: S kom se vidimo tega "usodnega" dne? :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

heeey,

jaz imam tudi 24. 5, ob 15. 30, ti tudi? Že veš kaj kakšna vprašanja radi dajejo? :)
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

Tudi imam ob isti uri, zanimivo, boma skupaj noter :) Nisem si še vprašanja nič pogledala... Sem še pri učenju in tega je toliko... Še dobro, da imama še kar nekaj časa :) Upam, da nama uspe ;)
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

jaz sem nekaj gledala vprašanja od teh in nisem zasledila, da bi se kakšna vprašanja ful ponavljala, tak da se bova mogle kar vse naučit :P če pa kaj rabiš, pa sporoči :)
Lepo se uči ;)
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

Živijo!

Mene pa zanima, kdaj ste oddale prijavo?
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

jaz sem oddala v sredini aprila, se mi zdi, da se ful hitro dobila datum.
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

Malo neumesno a vendar, ste za popolno prijavo poslali tudi pogodbo o opravljanju pripravništva????!
hvala
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

ja, tudi ja, vse so hotli imet, čeprav bi to dokumentacijo si sami urejali. Te pogodbe so jim šole že na začetku šol.leta pošiljale, tako da nwm zakaj rabijo še enkrat. Ti samo pošlji vse kar imaš :) Več kot pošlješ sama, hitreje boš na vrsti :P
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

ojla! :)

mene pa zanima, koliko časa pred izpitom sta izvedeli za datum? prijavnico sem poslala prejšnji teden in sedaj trepetam doma pred poštnim nabiralnikom :)
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

Oi. Jaz sem prijavo poslala 8.5. , danes, 17.5. sem dobila, da je prijava ok. Zdaj čakam na datum. Baje dobiš vsaj 14 dni pred izpitom, vsaj tako piše na sklepu. Glede na informacije s tega foruma pa pričakujem, da bom imela izpit v sredini junija.
LP
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

hej Kitty, jaz sem prijavo poslala 7.5., torej bom v kratkem tudi jaz dobila domov (če me ne čaka v nabiralniku ;) ) potem bova skupaj na zagovoru :D Kako gre učenje?
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

Učenje..hm..še ne gre nikamor...bo pa začelo počasi malo bolj "laufat". Jaz sem za OŠ kaj pa ti?
Učila sem se že za prvi del....to znam nekako za 70% ..OŠ zakonodajo znam 10%-skratka nič, ker je to za moje pojme preveč vsega naštevanja in skratka nič pametnega :( ..., slovenščino pa sem šele zaj nekako zagrabila, tako da bi morala v začetku tedna prvič priti skozi snov.
Jah, učenje gre kar počasi, vendar nameravam po vikendu zagrabiti na polno, kajti nikoli ne veš, kdaj te bo v nabiralniku pričakalo kakšno presenečenje (beri: datum :D )
 
Odg: 24. 5. 2012 - Brank, Košir, Mate

jaz sem tudi za OŠ :) ti pišem ZS, da ne zasmetiva teme ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
226
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
276
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
295
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
591

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu