24. 5. 2011 - Brusnjak, Čebular Musar, Pezdirc

Trenutno berete:
24. 5. 2011 - Brusnjak, Čebular Musar, Pezdirc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

živijo!
zanima me kdaj si se prijavila na strokovni izpit? kako dolgo čakaš povprečno? jaz sem se prijavila 26. 4. 2011.


lp,ana
 
Jaz sem se prijavila 28. 3. in imam datum SI, 10. 5.
Verjetno pa je odvisno od števila prijav. Proti koncu pa je večja gneča kot septembra ali oktobra. JC_thinking.gif

Srečno in čimveč znanja! JC_gimmefive.gif

R.
 
Lep pozdrav!

Jaz sem se prijavila 2.4.2011pa sem dobila 28.4.pošto, da imam 24.5. izpit. Mislim pa, da ni nekega pravila glede datumov. Res pa je fajn, da je več časa za učit. beach.gif

Srečno!
 
Jaz sem imela gospo Pezdirc....mi je najprej izgledala strogo, ampak je bila potem pri izpraševanju zelo prijazna JC_goody.gif Vprašala me je socialne zvrsti, pa mi sploh ni bilo treba vsega naštet, me je kr prekinila, ko je videla, da znam Laie_60A.gif

Kar pogumno, ni tako strašno, kot se zdi JC_you_rock.gif

LP; Vanja
 
Izpit sem opravljala prejšnji mesec, predsednica je bila ga. Brusnjak. Lahko rečem, da zahteva znanje, je korektna, pomaga tudi s podvprašanji. Žal je bil njen kriterij mnogo višji od mojega znanja. Zdaj vem kaj se učiti in v drugo upam da bo šlo.

lp
 
Hojla,

Naš datum se hitro približuje, ali se kaj močno učite? sama sem kar naprej pri skripti...

lp
 
Vso srečo jutri ... držim pesti! l_googd_luck.gif

Lepo prosim za vprašanja po opravljenem izpitu. Bodo v veliko pomoč. JC_ThankYou.gif
 
Hvala za podporo, bo potrebna, ker sem se čisto premalo organizirala. dash1.gif

Sem pa vesela, da je ta dan prišel, ker je čisto malo manjkalo pa bi spet pričela kaditi!

He he, kakorkoli, vso srečo vsem, ki se potite in grizete nohte!

Mene pa čaka nekajdnevno odvajanje od kofeina... tease.gif

Pa pa!
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
juhuhuuuuuuu....Vse je za mano! Komisija je korektna, prijazna zelo pomaga. Imela sem težave pri zakonodaji, pa mi je predsednica Brusnjakova pomagala s primeri iz vrtca in je tudi šlo.
Nikar se ne bojte, vse bo dobro. Zdaj pa grem praznovat! Juchuhu....
 
Lep pozdrav!
Opravila sem imela izpit in komisija se je potrudila, da je dobila nekaj mojega znanja.JC_goody.gif Ne smemo pozabiti, da so to strokovnjaki na svojem področju in določen nivo znanja smo jim dolžni pokazati. Beseda strokovni ni kar tako. So pa to v prvi vrsti tudi ljudje in se trudijo pomagati. Svetujem pozitiven in optimističen pristop! Resnično ni tako hudo, kot si mislite! grin.gif
Moja komisija: ne bi mogli izbrati boljše!

Vprašanja:
Ustava: direktiva/uredba; svoboda gibanja
Zakonodaja: Vzg zbor./stok. aktiv; dokumentacija v vrtcih; spremstvo otrok
Slovenski jezik: Prenesene besede, sklanjatve na primerih, pravila pisanja priimkov (zadnja dva sta se nanašala na konkretne primere pri mojih pisnih pripravah)

Zaupajte vase! l_googd_luck.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 12. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
591
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
741

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu