24. 10. 2011 - Žgank Meža, Krašovec, Arzenšek

Trenutno berete:
24. 10. 2011 - Žgank Meža, Krašovec, Arzenšek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. jun 2011
Prispevki
8
Pozdravljeni!
Na strokovnega sem se prijavila 15.7.2011 in danes dobila datum: 24.10.2011 ob 15.30 uri.
Komisijo sestavljajo:
-T.Žgank Meža (predsednica)
- D. Krašovec(ustava)
-K. Arzenšek(slo)
Je še kakšen sotrpin ozriroma sotrpinka na ta datum?
Pozna kdo komisijo in kakšne imate izkušnje?

Zdej pa učit:)
LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Evo, pofočkana. :) Jaz sem dokumentacijo poslala 11. 7. in danes dobila isti datum, torej 24. 10., ura pa je 16.30. Poznaš kakšen recept, kako stlačiti vse te zapiske v glavo? :) JC_thinking.gif

Lep dan
 
Pozdravljena, sotrpinka! good2.gif
Žal nimam kakšnega pametnega recepta, včasih so rekli da pomaga, če daš zvezek pod povšter! MG_118.gif
1x sem prišla čez snov, sam je tolk te solate da glava boli! Pomoje je najboljš mal prejšnja vprašanja od teh v komisiji pogledat, pa si to mal bolj pogledat.
Upam, da nam uspe.
Fajn se uči, mene mal čas stiska in bo treba tud ponoč kaj naredit.
Lep pozdrav
 
:) Če dam vso to goro zapiskov pod povšter, me bo sredi noči še v križu uščipnilo! grin.gif Ma ja, jaz poleg vseh priprav za šolo še delam zapiske za tegale strokovca, ure in dnevi se pa kar okrog vrtijo. :) Ampak ... bomo zmogli? Bomo, ja! good2.gif

Pridno učenje in se vidimo v Ljubljani ;)
 
Zdravo, jaz imam enako komisijo, datum in uro. Kje naj najdem vprašanja po komisiji? Se vidimo, lp :)
 
Oj!
Tukaj na forumu se najde marsikaj, mal je treba pobrskat....
Se vidimo, LP
 
hej sotrpinka grin.gif
jaz sem prejšnji teden opravljala strokovni izpit, z isto predsednico v komisiji (drugi 2 nista bili isti). gospa je zelo prijazna Laie_60A.gif
mene je spraševala zelo osnovna vprašanja:
- koliko ur obveznosti imajo učenci (1.triada: 22ur, 2.-26 in 3.-30ur), kaj spada med obvezne in kaj med dodatne predmete.. katere predmete morajo obvezno ponuditi pod izbirnimi predmeti v 3. trijadi (to nism točno vedla, vedla sm samo za tuj jezik, je pa mislim da še verstva in retorika, ampak preveri še..)
- normativi za oblikovanje skupn (naštela sm samo skupine za šport, ker sm športnica)
pa mislim da je bilo to to JC_goody.gif

drugače pa nasvet: odgovarjaj kratko in jedrnato, ker bolj kot se zapletaš , slabše je, ker se potem čist zakompliciraš in ne veš več kaj te kdo sprašuje in pr kermu poglavju si MG_118.gif

srečno, pa ne sekirajte se, če ne gre prvič, bo šlo pa drugič, jaz slovenščine nism nardila, bom pač šla to še enkrat.. je pa dobr ka se bom pol sam to učila in ne vsega skupaj še enkrat beach.gif
 
čao!
Mateja 82, res ti hvala za informacije! JC_goody.gif
Upam, da bo tud nam zastavila osnovna vprašanja..ker nekih brezveznosti se mi sploh za učit ni.Itak se vse tolk spreminja...
Lep dan
 
Juhuuuu!
Strokovni je opravljen! Če znaš res ni tak bav bav... JC_goody.gif
Hvala še enkrat za dobre napotke glede priprave na strokovca. JC_ThankYou.gif
Komisija je bila super, res pomagajo-ker vsega se ne spomniš al pa začneš mešat stvari.
Vprašanja so že dodana pri posameznih spraševalcih, ki sem jih imela.
Upam, da ste tudi ostale naredile.
LP
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu