24. 1. 2011 - Cankar, Marolt, Naprudnik Praunseis...

Trenutno berete:
24. 1. 2011 - Cankar, Marolt, Naprudnik Praunseis...

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
14. dec 2010
Prispevki
17
24.1.2011..D. Cankar, R. Marolt, M. Naprudnik Praunseis...
a je kdo že mel koga iz te komisije???
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz imam R. Marolt šele naslednji teden - v ponedeljek, tako da ti lahko šele takrat kaj (upam da pozitivnega) napišem. :?
 
bi te res prosila za kšne informacije,pa upam da se bo še kdo javu k pozna to komisijo... drugač pa ti želim veliko sreče naslednji teden...lp
 
Nazadnje urejeno:
O Cankarjevi sem na starem forumu našel tole: http://strokovni-izpit.mojforum.si/stro ... ght=cankar

O drugih žal nič, zato upam, da jih boste po izpitu sami zapisali. JC_ThankYou.gif

Seveda pa tudi upam, da se še kdo najde, ki ima kakršnekoli izkušnje z njimi.
l_googd_luck.gif
 
a res ni še nihče imel te komsije?!....a se na tem forumu najde še kdo ki ima to komisijo?
 
Novosti zakona o vrtcih:

Velja od 5.1.2011.
Dodan je pravilnik o posredovanju podatkov o stanju kapacitet v vrtcih na spletno stran Ministrstva za šolstvo in šport. C-2.3

lep pozdrav
 
VSO SREČO VSEM, KI IMAMO JUTRI IZPIT!

LEP POZDRAV PA SE VIDIMO JUTRI. l_googd_luck.gif
 
končno je to za mano in sem uspešno naredila. komisija je bila čisto druga in sicer Košir in Rozman, za slovenščino pa se ne spomnim katera je bila.
vprašanja za ostala sem že dodala za slovenščino pa me je vprašala naslednje:
1. popravit sem porala eno vejico v pripravah, ki mi je manjkala in podrobno me je vprašala o pomišljaju in vezaju ter kdaj sta stična in kdaj ne.
2. Kdaj se uporablja predlog s in z.
3. kdaj in kako se uporablja spoznavni ter kam ga uvrčamo.
če se kdo spomni kako se je pisala gospa za slovenščino naj prosim napiše.
drugače pa želim veliko uspeha vsem ki vas še čaka srokovni izpit.
lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu