23. mar 2016 ob 16:00 - Trilar, Šoštarić, Cvetko

Trenutno berete:
23. mar 2016 ob 16:00 - Trilar, Šoštarić, Cvetko

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
25. nov 2015
Prispevki
7
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 23. mar 2016
Ura izpita: 16:00

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: Pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Trilar
Izpraševalec za ustavo: Šoštarić
Izpraševalec za slovenščino: Cvetko

Prijava poslana dne: 7. feb 2016
Potrditev prijave dne: 24. feb 2016
Obvestilo o izpitu dne: 24. feb 2016

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dober večer
zanima me ali je prišlo do spremembe komisije. V ponedeljek je še pisala druga komisija.
 
to mi je razumljivo... ampak ure me malce mede. Komisija, ki je napisana na mojem vabilu ima uro 15.30. Skrbi me samo to, da ne bi zamudila ure strokovnega izpita, samo zato, ker je prišlo do tiskarske napake.
 
Živjo!
Pikapoka18, tudi jaz imam 23. 3. ob 16.00 strokovni izpit pri tej komisiji.
Imam pa še eno vprašanje: kako se opravlja strokovni izpit - glede na izobrazbo ali glede na delovno mesto? Sama sem namreč po izobrazbi vzgojiteljica, delam pa na delovnem mestu pomočnice vzgojiteljice. Mogoče veš (ali kdo drug) ali bom opravljala strokovni izpit za vzgojiteljico ali za pomočnico vzgojiteljice.
Na vabilu namreč tega ni navedenega in ker tega ne vem, sem samo še toliko bolj živčna.
Hvala za odgovor!
Lep pozdrav in veliko sreče vsem!
Špela
 
Živjo!
Pikapoka18, tudi jaz imam 23. 3. ob 16.00 strokovni izpit pri tej komisiji.
Imam pa še eno vprašanje: kako se opravlja strokovni izpit - glede na izobrazbo ali glede na delovno mesto? Sama sem namreč po izobrazbi vzgojiteljica, delam pa na delovnem mestu pomočnice vzgojiteljice. Mogoče veš (ali kdo drug) ali bom opravljala strokovni izpit za vzgojiteljico ali za pomočnico vzgojiteljice.
Na vabilu namreč tega ni navedenega in ker tega ne vem, sem samo še toliko bolj živčna.
Hvala za odgovor!
Lep pozdrav in veliko sreče vsem!
Špela
Hej. Nisem prepričana, ampak mislim da opravljaš za tisto delovno mesto katero opravljaš.
 
Ooo, hvala za odgovora!
Se že malce boljše počutim :)
Še enkrat hvala!
LP, Špela
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 8. mar 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
163
Datum izpita: 12. mar 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
203
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 7. mar 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
564
  • Članek
Dosežki slovenskih osmošolk in osmošolcev na področju državljanske vednosti so po rezultatih...
Odgovori
0
Ogledi
135
Datum izpita: 24. apr 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
2
Ogledi
263

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu