23. jun 2015 ob 15.30 - Hrastelj, Bonelli, Rojc

Trenutno berete:
23. jun 2015 ob 15.30 - Hrastelj, Bonelli, Rojc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
12. maj 2015
Prispevki
5
Naziv
pomočnik vzgojitelja
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 23. jun 2015
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: vzgojitelj predšolskih otrok

Izpraševalec za zakonodajo: Hrastelj
Izpraševalec za ustavo: Bonelli
Izpraševalec za slovenščino: Rojc

Prijava poslana dne: 22. maj 2015
Potrditev prijave dne: 25. maj 2015
Obvestilo o izpitu dne: 7. jun 2015

Dodatno sporočilo:
Če ima kdo datum in izpraševalce enake prosim za kontakt.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zivjo, imam iste izprasevalce in datum, le uro ob 16h :)
Srecno z ucenjem!!
 
Moji zapiski so vecinoma v obliki povzetkov, ki sem jih dobila od kolegic. So pa enaki kot te na forumu :) edino predpise dopolnjujem z original zakoni, ker je tu pomoje najvec moznosti za napake.
Se vidimo! ;)
 
Pozdravljene, imam iste izpraševalce in uro ob 16.00...zanimivo!
Srečno!
 
Potem boš moja sotrpinka :D baje jih kar nekaj naročijo ob isti uri ..
 
Sem si do sedaj bolj pripravljala gradivo in prebirala stvari....zadnjih 14 dni...ti?
 
Sem si do sedaj bolj pripravljala gradivo in prebirala stvari....zadnjih 14 dni...ti?
aha.. no dobro potem nism edina... ja gradivo sm si pripravla na kup prej zddaj sm si pa po razdelila po dnevih za učit... in pač največ časa si bom pustila za ustavo.... kr se mi zdi najtežje... odvisno je pa tak najbol od sreče kaka vprašanja dobiš...::)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.046
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.967
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
5
Ogledi
947
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
518
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 20. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
507
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
789

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu