23. apr 2018 ob 15.30 - Martin Pivk, Samo Košir, Lili Epih

Trenutno berete:
23. apr 2018 ob 15.30 - Martin Pivk, Samo Košir, Lili Epih

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
16. sep 2012
Prispevki
6
Področje
  1. Poklicne in strokovne šole
Datum izpita: 23. apr 2018
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: drugo
Strokovni naziv: Organizator izobrazevanja odraslih

Izpraševalec za zakonodajo: Martin Pivk
Izpraševalec za ustavo: Samo Košir
Izpraševalec za slovenščino: Lili Epih

Prijava poslana dne: 2. mar 2018
Potrditev prijave dne: 9. mar 2018
Obvestilo o izpitu dne: 5. apr 2018
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi, jaz imam isto komisijo in izpit ob isti uri kot ti ;) Se vidiva!
Pa srečno!
 
Tudi jaz sem danes dobila isti termin in komisijo. Uspešno učenje in se vidimo 23. aprila! :)
 
Katero področje si pa ti?
Kako pa to, da imamo vse tri ob isti uri, mogoče katera ve? a potem hkrati odgovarjamo?

Gimnazija in srednja strokovna šola
Če se ne motim, imajo/-mo vsi isto uro, je pa nekje objavljen potem vrstni red (ni abecedni), postopoma kličejo naprej.
 
Tudi jaz imam isto komisijo in isto uro :eek:, tudi jaz organizator izobraževanja odraslih.

Prijava poslana dne: 19. mar 2018
Potrditev prijave dne: 22. mar 2018
Obvestilo o izpitu dne: 4. apr 2018
 
Potem nas bo pa kar nekaj na ta ponedeljek. :) Ste tisti/te, ki ima za področje organizator izobraževanja odraslih opravljale nastope ali ste sestavile pisno nalogo? Sama sem tele ure nabirala na precej koncih, nekaj tudi pri odraslih, glavnino pa v gimnazijskem in srednjem strokovnem, kjer sem tudi opravila nastope, zato predvidevam, da se moram posvetiti predvsem zakonodaji za gimnazije in srednje strokovne šole, če bi morala dodati še zakonodajo izobraževanja odraslih bo pa res še večji zalogaj tole. :worried:
 
Potem nas bo pa kar nekaj na ta ponedeljek. :) Ste tisti/te, ki ima za področje organizator izobraževanja odraslih opravljale nastope ali ste sestavile pisno nalogo? Sama sem tele ure nabirala na precej koncih, nekaj tudi pri odraslih, glavnino pa v gimnazijskem in srednjem strokovnem, kjer sem tudi opravila nastope, zato predvidevam, da se moram posvetiti predvsem zakonodaji za gimnazije in srednje strokovne šole, če bi morala dodati še zakonodajo izobraževanja odraslih bo pa res še večji zalogaj tole. :worried:

Jaz sem pisala sem nalogo. Del. Izkušnje pa imam samo v izo. Odraslih.
 
Jaz imam uradne izkušnje le v IO (preko študenta tudi OŠ).
Delala sem pa seminarsko.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 24. apr 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
2
Ogledi
269
Datum izpita: 18. april 2024 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
316
Datum izpita: 16. apr 2024 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
212
Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
341
Datum izpita: 8. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
359
Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
304

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu