23. 5. 2011 - Lamut, Sajevec-Plavčak, Petročnik

Trenutno berete:
23. 5. 2011 - Lamut, Sajevec-Plavčak, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
16. mar 2011
Prispevki
22
No, pa da vidim, koliko nas bo trepetalo ta dan.
Jaz imam uro ob 15.30, v komisiji pa so:

- N. Lamut
- N. Sajevec-Plavčak
- S. Petročnik
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz imam ta dan strokovca.... In mislim, da isto komisijo (nimam pri roki seznama, da bi preverla).
Imam pa eno uro za tabo.

Kako gre učenje? Meni bolj slabo, bom mogla bit še precej pridna ta 2 tedna... Najbolj počasi mi gre ustava.. :(
 
No, super da se je našla še ena sotrpinka za ta dan :-D
Učenje pa mi gre bolj tako-tako... se mi zdi, da nič ne ostane v glavi... slovenščina še nekak gre, ustava in zakonodaja pa sta pravi šmorn... ja, bomo mogli še stisnit ta zadnja dva tedna....
 
Tudi jaz imam ta dan strokovni izpit:) nimam pa iste komisije.
Jaz sem se začela danes učit tako da bom morala biti kr pridna, da se bom vse to naučila.

Lp
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
Dober večer!
Pa mi je uspelo....opraviti strokovni izpit.... JC_goody.gif JC_goody.gif JC_goody.gif JC_goody.gif JC_goody.gif Občutek je res fenomenalen. Pa ful, ful, ful hvala temu forumu, ki mi je bil v veliko pomoč. Sicer je bila komisija zelo prijazna, niso jih zanimale neke podrobnosti, res čisto splošno znanje, tako da sem bila zelo hitro konec. Aja, je pa prišlo do spremembe. Namesto gospe Lamut je bila predsednica gospa Lilijana Bele. Če bi to prej vedela, bi se lahko pol manj učila.... ampak ziher je ziher :P :P :P :P
Vprašanja pa sledijo.
 
Hej hej!
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE tudi jaz sem opravila s strokovcem. Se pa čist strinjam s predhodnico, komisija je bla čist ok. :)))
Tko da sploh ni blo tko hudo vse skup. ;)

LP Kk
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
831
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
325
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.722
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
518

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu