23. 4. 2014 ob 15.30 - Šenica Pavletič, Praprotnik, Grmek Zupanc

Trenutno berete:
23. 4. 2014 ob 15.30 - Šenica Pavletič, Praprotnik, Grmek Zupanc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
27. jul 2013
Prispevki
10
Zavod
pripravnica
Datum izpita: 23. 4. 2014
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesorica razrednega pouka

Izpraševalec za zakonodajo: Šenica Pavletič
Izpraševalec za ustavo: Praprotnik
Izpraševalec za slovenščino: Grmek Zupanc

Prijava poslana dne: 25. 3. 2014
Potrditev prijave dne: 1. 4. 2014
Obvestilo o izpitu dne: 8. 4. 2014

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo!
Tudi jaz imam na ta dan strokovni izpit. Ob 16.30 uri. Kako gre učenje? Mene je kar malo strah. Ali imaš kakšno informacijo glede komisije?
 
Zdravo. A tako. Fajn. Učenje mi kar gre, sicer se še moram naučit SLJ in EU, pa bo že. :) Trenutno še nisem panična. Glede komisije pa vem zgolj to kar sem našla tu na forumu.
 
Ja, napisali so da sta tisti dve za zakonodajo in SLJ zelo prijazni, da pomagata s podvprašanji in da ne vrtata v podrobnosti. Tista, ki pa je za ustavo, pa rada sprašuje EU in predvidevam, da je bolj stroga in resna ženska.
 
Oj!
Kako napreduje učenje? Ali je morda še kakšna nova informacija glede izpraševalcev? Hvala za odgovor in lepe praznike! LP Urška
 
Hoj.
Učenje napreduje dobro. Predelala sem vse, zdaj pa sledi ponavljanje. Kako pa tebi gre? :)
Trenutno ni kaj novega glede izpraševalcev :) Lepe praznike tudi tebi.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.970
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.061
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
500

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu