22. okt 2014 ob 15.30 - Karba, Starič Holobar, Gomboc

Trenutno berete:
22. okt 2014 ob 15.30 - Karba, Starič Holobar, Gomboc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
29. jan 2014
Prispevki
13
Naziv
vzgojitelj
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 22. okt 2014
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: mag marija karba
Izpraševalec za ustavo: vida starič holobar
Izpraševalec za slovenščino: mateja gomboc

Prijava poslana dne
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:
kot izpraševalec - hospitantka bo izvajanje strokovnega izpita spremljala Simona Cokan.
ima mogoče kdo izkušnje s tem spremljanjem/izpraševanjem? so potem bolj natančni, zahtevni, če izpitu pristvostvuje hospitantka?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pri meni je bila prisotna, ampak ne morem reči, ali je komisija potem bolj stroga ali ne, ker ne vem, kako bi me ocenjevali, če nje ne bi bilo. Je pa skoraj ne opaziš, da je tam.
 
hvala za odgovor. potem hospitantka samo opazuje, nič ne sprašuje.
 
Živjo, mi dve imava na isti dan isto uro in isto komisijo le da imam jaz strokovni naziv: vzgojiteljica. Je to mogoče?
 
seveda je mogoče. sem nekje zasledila, da nas je ponavadi več na isto uro, katalog znanja za vzgojiteljico in pomočnico pa je tudi enak, kolikor se spomnim.
kako ti gre učenje, mene že daje trema
 
Tudi mene že zelo daje. Več sem ti odgovorila z zasebni sporočilom.
 
Pozdravljeni,

zanima me, ali je danes potekalo vse po urniku na ministrstvu ... zanima me zaradi poplav?
Hvala za odgovor in upam, da ste bili uspešni!
 
Ja obe sva bili uspešni ena od kandidatk se je zamenjala. Drugace pa super komisija in tudi malenkosti niso! Punce pogumno!
 
medvedja mal si se zmotila, ena od komisije se je zamenjala :) in secer mag. karba je zamenjalamarjetka brank :)
komisija je bila super : najino znanje pa tudi :)
 
O ja komisija...mas prav kokoska... =) od celega dneva še besede mešam...;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.468
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
536
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
966

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu