22. januar 2021 ob 16.00 - Mavri, Pinter, Šolinc Ovtar

Trenutno berete:
22. januar 2021 ob 16.00 - Mavri, Pinter, Šolinc Ovtar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
18. avg 2020
Prispevki
11
22.1.2021 ob 16.00

Področje: vrtec
Delovno mesto: pom. vzg.

Zakonodaja: Vanja Mavri
Ustava: Karla Pinter
Slovenščina: Lucija Šolinc Ovtar
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Potem gre to kar hitro izpit. A si se veliko učila ali si se po vprašanjih učila, ki so na forumu? 🙂
 
Ja zgleda ;) po zapiskih in vprasanjih.. ampak ne najdem vprasanj katere so sprasevali v kratkem. Mogoce kdo se napise :)
 
Bomo vidli, samo da naredimo 🙂 Mislim, da po vprašanjih če se učiš je uredu, ker se večina vprašanj ponavljajo. Možno ja😉 Mislim pa, da tudi ni tako hudo, kot nekateri pravijo, če ne znaš enega vprašanja ne naredis🤔
 
Mislim eni pravijo eno eni drugo to res, da iščejo znanje. Samo če pa sr ti kje zatakne pomagajo tko vsaj pravijo 🙂😉 Ja no kr po gradivu sem brala pa po vprašanjih skoraj največ, da jih ze znam napamet🙂😁
 
Bomo vidli, kako bo važno, da naredimo🙂😉 Jst sem sla najvec po vprasanjih izprasevalk pa kaj bo bo🙂 ker tudi te snovi je toliko, da je to nemogoce usega zapomniti. Jaz sem vprasala par kar jih poznam da so delali izpit da so se ucili teden dni prej dva tedna prej tko, da ne vem no 😁 pa se komisija koliko sem zasledila je kar uredu mislim super 🙂😁.
 
Ja po teh, katere so imeli v komisiji tko, da ne vem pa se en teden je tko premal, da se usega naucis edino ce pa res znas ze kej od prej pa, da aamo obnovis use skupaj.
 
Jaz sem se tudi po teh vprašanjih učila pa upam na najboljse. Nekj sem prebrala po gradivih kaksno stvar ampak kokr pravijo po vprašanjih da najvec sprasujejo in da prav taka dobis tudi na izpitu
 
Ares? ok potem bom pa js tudi bolj vprasanja pregledala, da nebom po nepotrebnem drugih stvari. Imas slucajno zapisane vse + odgovore?
 
Ja tko pravijo, tako, da sem se tudi jaz tako. Ti poglej se drugo ampak tudi vprasanja. Imam lahko ti pošljem ampak kaksno stvar ce najdes, pa si dopolni, ker jaz tudi ko berem se kaksno stvar dopolnem zravn
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Na spletišču EUR-Lex se 31. 1. 2024 v rubriki Uradni listi Evropske unije EUR-Lex januar 2024...
Odgovori
0
Ogledi
67
  • Članek
Na spletišču EUR-Lex se 31. 1. 2024 v rubriki Uradni listi Evropske unije EUR-Lex januar 2024...
Odgovori
0
Ogledi
95
  • Članek
V šolskem letu 2022/2023 je bilo v vrtce vključenih 84,6 % otrok (1–5 let), v srednje šole 90,0...
Odgovori
0
Ogledi
93
  • Članek
Letna posodobitev podatkov o plačah in dodatkih učiteljev in ravnateljev šol v Evropi, Teachers’...
Odgovori
0
Ogledi
754
  • Članek
V okviru 2. razpisa za standardne projekte programa Interreg Območje Alp 2021-2027 bo...
Odgovori
0
Ogledi
413
  • Članek
Maja 2023 sta Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut, hkrati z mednarodno...
Odgovori
0
Ogledi
322
  • Članek
Maja 2023 sta Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut, hkrati z mednarodno...
Odgovori
0
Ogledi
249

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu