22. 9. 2011 - Banjac, Dolenc, Oražem

Trenutno berete:
22. 9. 2011 - Banjac, Dolenc, Oražem

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
14. apr 2011
Prispevki
10
Ojla!

Izpit naj bi opravljala 22. 9., in sicer ob 15.30.

Moja komisija je naslednja:
predsednik: Banjac
ustava: Dolenc
slovenščina: Oražem

Kolikor sem prebirala po forumu - ni ravno ogromno vprašanj za te izpraševalce. Prebrala sem tudi, da sta Dolenc in Oražmova zelo prijazna in tudi pomagata/sugerirata, o predsedniku komisije pa nisem zasledila nič. Ve še kdor koli kaj o njih? Oziroma - še kak sotrpin na isti dan, uro in izpraševalce?

Lp Maja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ojla!
Tudi jaz imam ta datum in uro! Imam pa izpraševalce: Rosa (predsednica), Tadeja Oštir (ustava), dr. Jurij Šink (slovenski jezik). JC_thinking.gif
Lp
 
Hay!
Nekaj me zanima! ;)
Kdaj si se prijavila na strokovni izpit in kako dolgo si čakala na datum?

LP in veliko uspeha!;)
 
Ojla,

prijavila sem se konec maja, prvo pošto sem dobila v začetku junija in drugo pošto z datumom in komisijo sredi avgusta (ne vem točno, kdaj, ker sem prišla z dopusta šele 19. avgusta).

Lp Maja
 
Jaz pa sem se prijavila 8. junija, prvo pošto dobila 19. junija, datum in komisijo pa sem dobila 16. avgusta. Lp
 
Zdravo!

Tudi jaz imam na ta dan, ob 15.30, pri tej komisiji.
Prijavila sem se konec maja, prva pošta je prišla sredi junija, obvestilo z datumom pa okrog 10.8.

Se vidimo!!
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih (ustava, zakonodaja ali slovenščina): viewforum.php?f=10
Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
Hvala za lepe želje!
Forum mi je bil v precejšnjo pomoč, zato svoja vprašanja po izpitu z veseljem zapišem ;)
 
Izpit je uspešno za mano, objavljam svoja vprašanja pod posameznimi izpraševalci.
So pa naredili zamenjavo - namesto da bi bil predsednik komisije (zakonodaja) Živko Banjac, smo imeli Bogomiro Smolej Mazovec.

Lp Maja
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu