22. 4. 2013 - Sterniša, Krašovec, Žist

Trenutno berete:
22. 4. 2013 - Sterniša, Krašovec, Žist

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
28. mar 2013
Prispevki
5
Datum izpita: 22.4.2013
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesor geografije in zgodovine

Izpraševalci
- zakonodaja: Barbka Kresal Sterniša
- ustava: mag. Darko Krašovec
- slovenščina: Matej Žist

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 18.3.2013
Potrditev prijave dne: 29.3.2013
Obvestilo o izpitu dne: 3.4.2013

Dodatno sporočilo:
Kdo pozna komisijo?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 22. 4. 2013 - Sterniša, Krašovec, Žist

Hej,

jaz imam tudi to komisijo! Kako gre učenje? :)
Komisija je, vsaj po prebranem sodeč, zelo v redu, samo v vsakem primeru se prirpavljam na najbolj neveejetna vprašanja. Kaj se pa učiš, katere pravilnike? In zakone?
 
Odg: 22. 4. 2013 - Sterniša, Krašovec, Žist

MAh učenje kre bl počas... Sm bil bolan... Vročina ob dežju, zdej mam pa sonce ob zdravju :)
Učim se vse, sicer se bojim slovenščine. Zakone Zofvi, ZoOŠ, pa pravilnike mal prebiram pa ti? Se dolg že učiš?
 
Odg: 22. 4. 2013 - Sterniša, Krašovec, Žist

Hej!
js imam isto komisijo...
a sta že vse skozi prišla? je pa res, da po prebiranju sodeč niso tak "hudi". :)
js sem se učit začela, ko sem datum dobila...ker je šlo vse bolj na hitro...
upam, da bo motivacija zdržala še en teden :)
 
Odg: 22. 4. 2013 - Sterniša, Krašovec, Žist

Živ...
Prebral enkrat... Sam je tega tok :)
Motivacijo pa mormo met :)
 
Odg: 22. 4. 2013 - Sterniša, Krašovec, Žist

v bistvu bom počasi začela mešat zadeve...sj gre, sam je pa res velik vsega...
tebi gre?
 
Odg: 22. 4. 2013 - Sterniša, Krašovec, Žist

Trudim se počas... Prebijam skozi Zofvi in ZoOš... slovenščina me skrbi še nekak najbol... A zakon o inšpekciji si kaj poštudirala?
Kakšen kres za 1. maj bo to če nardim :)
 
Odg: 22. 4. 2013 - Sterniša, Krašovec, Žist

Še povzetek, je bilo treba malce počakat, da sem strnila vtise. Na plosšno sem bila zelo zelo zelo pozitivno rpesenečena, ker je bilo vzdušje notri v sobi res odlično. Verjento k temu pripomore tudi osebnost kandidata in seveda znanje. Brez tega pač ne gre ...
Krašovec: edini, ki sem ga "poguglala" pred izpitom in sem potem raje nehala, ker je na nekih visokih položajih in okrajni sodnik itd. Res prijazen, sprašuje življenjsko in kljub mogočnemu videzu ni pikolovski in tako.

Sterniša: izgledala je zelo natančna gospa in tudi je; veliko zahteva, vprašanja kar stresa iz rokava in sprašuje zlasti področbnosti in izjeme. Zelo pa me je s prijetnim komenmtarjem presenetila na koncu :)

Žist: precej mald učitelj, ko sem odgovarjala na vprašanjih pri ostalih dveh se je malo muzal, ker mu je bilo verjeno smešno, ampak ok :) Meni tudi :) Postavil mi je vprašanja iz prirpave (imel jih je s sabo) in imel napsaine neke besedne zveze in sem morala pvoedat ali se z veliko ali malo zač. pišejo in še nekaj drugih vprašanj. Zelo prijazen in če znaš, je sploh fajn.

Tako da nasvet: učit in dobro znat, potem pa sproščeno notri pojdite in samozavestno, malce humorja ne škodi. Če znaš, ti tako ali tako nič ne morejo, ker znaš zagovarjat tisto, kar izrečeš. Ne pozabite pa na pdorobnosti in izjeme, ker zlasti gospa Sterniša rada po njih poizveduje ...:)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 7. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
467
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 7. jun 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
427
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
708

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu