22. 4. 2013 - Bonelli, Pavlič, Oražem

Trenutno berete:
22. 4. 2013 - Bonelli, Pavlič, Oražem

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
26. mar 2012
Prispevki
20
Zavod
oš vuzenica -vrtec
Datum izpita: 22. 4. 2013
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: dipl.vzgojiteljica predšolskih otrok

Izpraševalci
- zakonodaja: Slavica Pavlič
- ustava: Milena Bonelli
- slovenščina: Urška Oražem

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 8. 3. 2013
Potrditev prijave dne: 3. 4. 2013
Obvestilo o izpitu dne: 3. 4. 2013

Dodatno sporočilo:
izpit bom opravljala drugič in se mi je komisija popolnoma spremenila-upam da bo tokrat vse ok :roll:
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 22. 4. 2013 - Bonnelli, Pavlič, Oražem

imam enako komisijo in datum ter uro,kot vi...ali veste kakšni so mogoče ti profesorji??
 
Odg: 22. 4. 2013 - Bonnelli, Pavlič, Oražem

sem malo pogledala strani v vprašanjih po izpraševalcih in jih zelo hvalijo,da so prijazne, pomagajo in ne vrtajo s podrobnostmi razen pri zakonodaji je treba menda kar vedeti dobro stvari, ampak glede na to da grem že drugič me je strah še bolj :(
 
Odg: 22. 4. 2013 - Bonnelli, Pavlič, Oražem

se vidimo v lj.22.4mjaz imam uro pred vami..ne se bat,srečno vam želim,lepo se učite.vidim,da se vprašanja ponavljajo pri gospe pavlič,ja financiranje ma rada,jaz pa ne;(((((
 
Odg: 22. 4. 2013 - Bonnelli, Pavlič, Oražem

Ga. Pavlič je zelooo prijazna in človeška, pomaga če se ti zatakne, rada ima tudi otroke s PP inja financiranje...sam sej financiranje ni težka stvar samo malo logike je potrebno zraven. Pa vso srečo vsem želim :)
 
Odg: 22. 4. 2013 - Bonelli, Pavlič, Oražem

ali pozna kdo mogoče g.Bonelli,kakšna je na izpitu?o njej nisem našla prav ničesar...hvala
 
Odg: 22. 4. 2013 - Bonelli, Pavlič, Oražem

No punce a ze znate,mene ker panika grabi ker je se sam en teden pa se mi zdi da nic ne znam.veliko srece nam vsem zelim pa volje da zdrzimo do konca. :)
 
Odg: 22. 4. 2013 - Bonelli, Pavlič, Oražem

Srecno danes na izpitu, vsem :)
 
Odg: 22. 4. 2013 - Bonelli, Pavlič, Oražem

vidiš,da nam je ratalo ;)))))))))čestitke vsem,ki so danes oz.včeraj opravili pri te komisiji,ker komisija je super..
 
Odg: 22. 4. 2013 - Bonelli, Pavlič, Oražem

Ja res super sproščeno,hvala forumu :-D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
195
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
323
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.220

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu