22. 1. 2013 - Brusnjak, Klopčič, Honzak

Trenutno berete:
22. 1. 2013 - Brusnjak, Klopčič, Honzak

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
15. sep 2012
Prispevki
4
Zavod
Vrtec Nova Gorica
Datum izpita: 22.1.2013
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnica vzgojiteljice

Izpraševalci
- zakonodaja: mag.Milena Brusnjak
- ustava: Urška Klopčič
- slovenščina: mag. Mojca Honzak

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 3.12.2012
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:
Še katera? thumb.gif
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 22. 1. 2013 - Brusnjak, Klopčič, Honzak

jap še ena je tukaj, ki ima isto komisijo :)
še malo....pa pride ta dan :-D
 
Odg: 22. 1. 2013 - Brusnjak, Klopčič, Honzak

seveda seveda da bo šlo. treba je zaupati vase, no pa pri tem izpitu definitivno se prej še kaj naučiti :-D jaz sem junija lansko leto padla vse tri predmete, ampak sem se tudi zelo slabo pripravila... tko da tokrat mi gre veliko bolje.... je pa ogromno snovi, in sem tudi prepričana da ga ni junaka ki bi čisto vse znal brez ene napake! in ne da bi ti karkoli pomagali... no morda se ta junak najde, in mu že zdaj lahko samo čestitam :) tko da.... še en vikedn učenja, potem pa še malo in pride ta dan D! naj bo v zraku pozitivna energija in da nardimooooo :) ;-)
 
Odg: 22. 1. 2013 - Brusnjak, Klopčič, Honzak

Jaaaa, res je treba zaupati vase. Kot sem brala, naj bi komisija kar pomagala. Upajmo, da bodo dobre volje, čeprav ta za ustavo ima, kot sem gledala, zelo malokrat strokovne. Jaz sem si pomagala z vprašanji, ki sem jih dobila tukaj gor.
Kdaj pa imaš izpit? Ob 15.30? Potem se bova videli :)
 
Odg: 22. 1. 2013 - Brusnjak, Klopčič, Honzak

ja res je po mojem prvo zaupanje vase in znanje, potem samo znanje in pa tudi sreča malo, kaj dobiš....
pa ti pomagajo gotovo, sej so tudi samo ljudje kot mi, pa če majo kaj srca....tudi oni so bli enkrat na našem mestu :)
meni lansko leto so zelo pomagali, ampak ni šlo ker sem imela enostavno čisto temo pred očmi...nič nisem dala iz sebe... ko me je za slovenščino spraševal, sta mi iz ustave in zakonodaje zraven šepetali....ampak ni pa ni šlo....tko da jaz sem tudi tega mnenja da s tako energijo kot sam pristopiš dobiš nazaj :) to sem v življenju že velikokrat začutila in je blo tako res ;-)
am am ne mislim da se ne bove videli, ker imam jaz uro ob 16.30. je res da imave isto komisijo, tko da če boš bolj na koncu na vrsti, pa se znave srečati, sam kaj ko ne bova vedeli katera je katera, ker se ne poznave :)
tko da... eno veliko vrečo sreče, pozitivne energije in zaupanja vase ti želim že v naprej, pa čim bolj lep wikend ;-)
 
Odg: 22. 1. 2013 - Brusnjak, Klopčič, Honzak

Ja, potem se pa res najbrž ne bova videli. Ampak si bova pa tu povedali kako nama je šlo ;)
Tudi jaz ti želim mnoooooogo sreče, znanja in pozitive.
Srečno in lep vikend (še ta, potem bo pa lepše) :)
 
Odg: 22. 1. 2013 - Brusnjak, Klopčič, Honzak

ja imaš prav, še ta malo bolj naporen vikend, potem pa zasluženi oddih :) ok se slišve tukaj drugi teden. lp
 
Odg: 22. 1. 2013 - Brusnjak, Klopčič, Honzak

živjo. sem videla, da sta imeli Brusnjakovo v komisiji. pa me zanima kakšna je in ali se spomneta katera vprašanja sta dobili.?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu