21. jan 2015 ob 15.30 - Miklič, Oštir, Cokan

Trenutno berete:
21. jan 2015 ob 15.30 - Miklič, Oštir, Cokan

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. jan 2015
Prispevki
11
Naziv
Učiteljica razrednega pouka
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 21. jan 2015
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: učiteljica razrednega pouka

Izpraševalec za zakonodajo: Miklič
Izpraševalec za ustavo: Oštir
Izpraševalec za slovenščino: Cokan

Prijava poslana dne: 16. dec 2014
Potrditev prijave dne: 7. jan 2015
Obvestilo o izpitu dne: 7. jan 2015

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

tudi jaz imam enak termin pri istih izpraševalcih...moj naziv je profesorica matematike in fizike, pripravnistvo sem opravljala na osnovni šoli
 
Jaz pa kot učiteljica razrednega pouka.
Na mladi učitelj so samo vprašanja od gospe Oštir. Če bo katera pridobila vprašanja od drugih dveh izpraševalk, se priporočam ...
 
Jaz nisem nikjer zasledila vprašanj od drugih dveh izpraševalk, tako da upajmo na najbolje!!!

Ali se ze dolgo ucita?
Kako se kaj znajdeta pri zakonodaji,kjer je toliko vsega za predelati?

Lp
 
jaz imam en dan za vami, a slučajno vem za ena vprašanja Slovenščina (Cokan): - vidne prvine govora, - velika začetnica pri zemljepisnih lastnih imenih.
 
Živjo, tudi jaz imam to komisijo. Kako napredujete? Ste se že pregrizle čez zakonodajo? :)
 
Jaz sem slovenscino in ustavo ze prisla skozi... Kar se zakonodaje tiče, pa se ne prebijem nikamor :(
 
Pol smo nekje na istem :) jaz prebiram, bomo videli, koliko bo ostalo v glavi :)
 
Nekaj bolj, spet drugo manj ... Vse bo odvisno od postavljenih vprašanj. Upam, da bodo vezana na naš poklic ter postavljena splošno. Ti?
Sem pa nervozna ... Po eni strani komaj čakam, da bom stala pred komisijo, po drugi strani pa me je prav tega groza :/
 
Tudi meni je nekaj bolj jasno, drugo manj....pa sej bojo prijazne in nasmejane :)

Upajmo na najboljše!

Se vidimo jutri :)
 
Jutri bomo taksen cas ze resene!
Upajmo na dobro voljo izprasevalcev ter preprosta vprasanja... Lp
 
jst se najbolj ubadam z zakonodajo.... rešujem vprašanja in nekatera niso kr tko enostavna....pa še smolo imamo, da ni vprašanj od naše komisije
 
in? ste uspešno opravile???? :) sem malo firbčna, ker imam jutri in me že dajejo živčki :/
 
:( Kaj pa te je vprašal/a? Ne vem namreč kako podrobno je treba znati in če ne znaš enega vprašanja, če kar padeš??? :/
 
Pravilnik o standardih in normativih,
Neobvezni izbirni predmeti,
Podaljsanje statusa ucenca.

Saj ni tak tezko,sam meni pac ni slo.
Prevec nekih podvprasanj je bilo :(
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu