21. 6. 2012 - Žun, Mavri, Šink

Trenutno berete:
21. 6. 2012 - Žun, Mavri, Šink

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
1. jun 2012
Prispevki
8
Zavod
Šolski center Postojna
Področje v šolstvu: srednje strokovno izobraževanje (ekonomski tehnik)

Izpraševalci
  • USTAVA: Vanja Mavri
  • ZAKONODAJA: mag. Štefan Žun
  • SLOVENŠČINA: dr. Jurij Šink
Sporočilo: Je še kdo ki ima tega dne strokovni pri isti komisiji? Mogoče kdo lahko pove svojo izkušnjo z omenjeno komisijo?

Hvala.

Dolores
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 21. 6. 2012 - Žun, Mavri, Šink

Poslala sem v začetku maja, dober mesec dni je vse skupaj trajalo.
 
Odg: 21. 6. 2012 - Žun, Mavri, Šink

Pol bove skupaj trpeli ;) .....če mi to uspe, mi bo še kej! :)
 
Odg: 21. 6. 2012 - Žun, Mavri, Šink

kako ti je šlo?
mogoče veš, kdo sta bili gospe v komisiji? če se ne motim je bila ena bonelli? da napišem vprašanja pod pravega izpraševalca... hvala :)
 
Odg: 21. 6. 2012 - Žun, Mavri, Šink

Hej,

sem dala to skozi. Ena je bila bonelli, druga pa se spomnim le, da je imela dva priimka, ne vem pa kako se piše. Tudi jaz bom dodala vprašanja ;).

Tebi, je uspelo?
 
Odg: 21. 6. 2012 - Žun, Mavri, Šink

Hej,

sem uspela :) sem ful ful vesela :) Meni je bila najbolj smotana ona za slovenščino... :) Sem bila pa druga na vrsti potem ob 16.30. Ne vem če sva se kaj videli?
 
Odg: 21. 6. 2012 - Žun, Mavri, Šink

Tudi meni je bila tista - bljak :). Verjetno se nisve, jaz sem bila zadnja od prve skupine in edina ki sem opravila, dva pred mano sta padla. No, če si čakala ko sem prispela s potrdilom v roki, potem sva se videli oz. si me videla ;).

Samo da je uspelo :) Čestitke!!!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
203
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.723
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.239
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
712

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu