21. 12. 2011 - Bele, Čebular Musar, Petročnik

Trenutno berete:
21. 12. 2011 - Bele, Čebular Musar, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. maj 2011
Prispevki
3
Zavod
pripravnica na OŠ Šentjanž pri Dravogradu
OSNOVNA ŠOLA
Izpraševalci
USTAVA: Slavica Čebular Musar
ZAKONODAJA: Lilijana Bele
SLOVENŠČINA: Sergeja Petročnik

Hay!

Ima še kdo v sredo 21.12. strokovni izpit? Pozna kdo to komisijo? Kakršna koli informacija bi prišla prav! grin.gif

LP.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ja, jst imam:) tudi v sredo, 21.12., pri isti komisiji, ob 15.30. Meni je prijateljica pomagala najt vprašanja, tako da ne vem točno kje se na forumu nahajajo, so pa vprašanja pogosto o EU pa o otrokovih pravicah v prvem delu, potem pa se eno vprasanje iz ustave, v drugem delu je pogosto o solskih organih pa svetu sole, svetu starsev, nekaj je tudi vprasanj, ki se vezejo na otroke s posebnimi potrebami, npr. ocenjevanje v teh primerih, enkrat je bilo tudi celo o noveli osnovne šole; za slovenščino pa nisem še zelo pregledala, je pa nekaj o ločilih pa mejniki slo (torej zgodovina), pa pedagoški in odnosni govor pa predlog z/s.

Upam, da sem kaj pomagala:) srecno!

pa upam, da se bo tole pripopalo na pravo mesto:)))) ah, ti racunalniki
 
Super, še ena sotrpinka ;)
Kako gre učenje? Ja, nekaj teh vprašanj sem zasledila v forumu. Upam, da bo podobno :)))

Srečno tudi tebi oz. vam, da bojo prazniki še bolj veseli :)))

LP.Jasmina
 
Jasmina, hvala:) srečno tudi tebi!! upam, da bomo uspešni:)

učenje gre, edino veliko je, pa se malo vse pomeša med sabo. mam pri nekaterih stvareh občutek, da ful znam, pri nekaterih pa, da je šlo kar mimo mene - se sploh ne spomnem:) tko da upam, dabo kej luštnega, pa plis plis naj ne bo preveč zapletenega:)

srečno jutri! pa dans se dobro naspat:)
irena
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 12. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
742

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu