21. 11. 2012 - Adamič Tomič, Kogoj, Gubenšek Bezgovšek

Trenutno berete:
21. 11. 2012 - Adamič Tomič, Kogoj, Gubenšek Bezgovšek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
13. avg 2012
Prispevki
35
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 21.11.2012
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: prof.razrednega pouka

Izpraševalci
- zakonodaja: B. Adamič Tomič
- ustava: I. Kogoj
- slovenščina: V. Gubenšek Bezgovšek

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 17.8.2012
Potrditev prijave dne: 12.9.2012
Obvestilo o izpitu dne: 26.10.2012

Dodatno sporočilo:
Zdaj gre pa zares... Še kateri sotrpin/ka ?!?
Veliko sreče in znanja thumb.gif
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 21. 11. 2012 - Adamič Tomič, Kogoj, Gubenšek Bezgovšek

Jaz imam vse enako kot ti, tako da se vidiva takrat:)
 
Odg: 21. 11. 2012 - Adamič Tomič, Kogoj, Gubenšek Bezgovšek

ooo,še ena sotrpinka :| kako gre z učenjem?! meni se zdi,da gre bol mimo kot v glavo doh.gif
ampak komisijo imava baje vredi... kolker sem zasledila... uspešno učenje thumb.gif
 
Odg: 21. 11. 2012 - Adamič Tomič, Kogoj, Gubenšek Bezgovšek

Jaz se učim a imam občutek, da nič ne znam. NImam ravno veliko časa za učenje: otroci, služba in še ostale stvari. Upam, da nama rata. :) Fajn se uči:)
 
Odg: 21. 11. 2012 - Adamič Tomič, Kogoj, Gubenšek Bezgovšek

Verjemi,te čisto razumem,in doživljam podobno ampak - zdaj je kar je ... Tudi jaz imam malčka,sem brez službe,ampak so druge dnevne obveznosti,ko imaš enkrat otroke,ane :)
resnično upam,da nama jutri uspe! pa upam da se najdeva pred vrati ;)
aja,mogoče veš kje se da parkirat - na google maps sem videla,da je zraven parkirna hiša?! sam ne zaupam najbolj stricu googleu,me je že nahecal :) srečno!
 
Odg: 21. 11. 2012 - Adamič Tomič, Kogoj, Gubenšek Bezgovšek

Oj sem že nervozna ko ... pa komaj čakam, da bo mimo. Nasproti ministrstva je parkirišče, sicer plačljivo, tak da ni problema za parkiranje. Upam, da se najdeva in upam, da nama rata, da bo komisija dobre volje in da naridiva.

Pa obema veliko sreče.
 
Odg: 21. 11. 2012 - Adamič Tomič, Kogoj, Gubenšek Bezgovšek

Ojla enla,kako je šlo v sredo?! Je bilo kaj precej "gneče"pred vrati,tako da te nisem iskala... Jaz sem naredla,pa še vedno nisem dojela,da je za mano :D Pa ti,kako je šlo - na katerih vratih si čakala - js sem bila tu na sredini,ko smo bili sam RP ... l.p.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
530
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 1. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
815
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
743

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu