20. maj 2021 ob 15.30 - Šterbenc, Čebular Musar, Planinc

Trenutno berete:
20. maj 2021 ob 15.30 - Šterbenc, Čebular Musar, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
5. mar 2021
Prispevki
3
Datum izpita: 20. maj 2021
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole
Strokovni naziv: mag. prof. švz.

Izpraševalec za zakonodajo: Šterbenc
Izpraševalec za ustavo: Čebular Musar
Izpraševalec za slovenščino: Planinc

Prijava poslana dne: 19. apr 2021
Potrditev prijave dne: 22. apr 2021
Obvestilo o izpitu dne: 5. maj 2021
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hei, menjali so mi jo za Nemec Lukman.
Pri njej pa sem dobila vprasanja:
-državni zbor in kdo so poslanci (omenila je, da drzavni svet nima skupaj z drzavnim zborom zakonodajno oblast).
-predsednik države(pristojnosti, naloge, mandat, če lahko opravlja še kakšno drugo službo NE, zakaj ne? Zaradi objektivnosti dela)
-volilna pravica (duševno prizadeti, tudi če so državljani Slovenije in imajo nad 18let, nimajo volilne pravice)
 
Zdravo. Bi mogoče bili tako prijazni,da bi delili, katera vprašanja ste dobili za slovenščino?
 
Hei, menjali so mi jo za Nemec Lukman.
Pri njej pa sem dobila vprasanja:
-državni zbor in kdo so poslanci (omenila je, da drzavni svet nima skupaj z drzavnim zborom zakonodajno oblast).
-predsednik države(pristojnosti, naloge, mandat, če lahko opravlja še kakšno drugo službo NE, zakaj ne? Zaradi objektivnosti dela)
-volilna pravica (duševno prizadeti, tudi če so državljani Slovenije in imajo nad 18let, nimajo volilne pravice)
Najlepša hvala.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.455
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
282
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
153
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za konkurenčnost, ki se je...
Odgovori
0
Ogledi
171
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
826
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za izobraževanje, mladino...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Eurydice Slovenija UNESCO UIL Bulletin, maj 2023
V letošnji majski številki glasila UNESCO Inštituta za vseživljenjsko učenje (UIL) boste lahko...
Odgovori
0
Ogledi
223

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu