20. 6. 2011 - Trilar, Bonelli, Križnar

Trenutno berete:
20. 6. 2011 - Trilar, Bonelli, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
2. maj 2011
Prispevki
6
Še malo, pa bo!
Še kdo na ta dan in s to komisijo?

Datum izpita: 20. 6. 2011

Izpraševalci:
USTAVA: Bonelli
ZAKONODAJA: Trilar
SLOVENŠČINA: Križnar
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Uporabnik zelenizmaj7 je napisal:
Še malo, pa bo!
Še kdo na ta dan in s to komisijo?

Datum izpita: 20. 6. 2011

Izpraševalci:
USTAVA: Bonelli
ZAKONODAJA: Trilar
SLOVENŠČINA: Križnar

Pozdravljena!

Mi lahko prosim poveš kdaj si poslala prijavo na izpit in kdaj so ti poslali datum?
Jaz sem namreč poslala prijavo 13.5., dobila odgovor, da izpolnjujem pogoje.....zdaj pa čakam na datum!
Sem v dvomih, če bom dobila junija....najbrž kr septembra!

Hvala!
 
Ni prijetno čakati datum in se spravljati učiti že sedaj, ko sploh ne veš ali boš še to sezono na vrsti kajne? Sva približno na istem hmm.gif Upam, da že razporejajo majske prijave.
 
ja, mal je tečno vse skupaj!
....jutri najbrž pokličem in vprašam za datum oz., če še pridem na vrsto! :)
 
Daj prosim potem sporoči kako kaj kaže. Verjetno ti bo gospa povedala koga sedaj razporejajo, če te še niso razporedili do sedaj. Malo sva iz teme, pardon zelenizmaj7 grin.gif
 
Prijavo sem poslala konec aprila. Moj kolega jo je poslal 10. maja in naj bi dobil datum 15. julija... Se splača poklicati in vprašati, katere prijave zdaj razporejajo. Srečno!
 
Evo! Dopoldne sem poklicala.....povedala, da sem poslala prijavo 13.5.....gospa mi je povedala, da načeloma naj bi dobila to sezono.....trenutno razporejajo prijave poslane na začetku maja!

.....mi je pa ravnokar sporočila sodelavka, da je dobila danes pošto.....22.6. .......prijavo je poslala 4.5.!

LP
 
Tudi jaz imam 20. 6. pred isto komisio zagovor strokovnega izpita.

Upam, da se bo pozitivno izšlo, saj me to đže pošteno najeda.

Ob kateri uri pa si? JAz sem ob 15.30


Ali že vse veš? Ti kaj dela težave? S katerega področja pa si? JAz sem razredni pouk.
 
Tudi jaz sem razredni pouk in tudi meni že vse pošteno preseda. Na trenutke se mi zdi, da ne znam nič. Največ težav imam trenutno s slovenščino, ker še nisem prišla čez. Rada bi še vse ponovila, vendar se bojim, da mi bo zmanjkalo časa. Kar bo, bo. Drugače pa imam izpit ob 16.30. Pa ti, že vse znaš?

Želim ti veliko, veliko sreče in da uspešno opraviš izpit! Srečno!
 
Ja, tudi jaz tebi želim, da uspešno opraviš izpit.

No, jaz upam, da ga res opravim, saj imam potem s septembrom službo, drugače pa ne vem kako bo.

Jaz sem tako na hitro prišla vse skozi, vendar mi nekaj težav delajo te institucije EU, ker nekaj mešam, pa seveda določene definicije pri SLJ in pa zakonodaja, ko so kake podrobnosti, pa normativi, v glavnem številke, datumi ...

Daj povej mi, so kakšne novosti zdaj v šolski zakonodaji in kaj? Ali imaš kakšne informacije, kaj bolj sprašujejo za RP in ti izpraševalci?

Kako bi razložila kaj je parlament?

Kaj je vlada? na kratko

Veliko sreče, se še mogoče kje srečamo na hodniku, ko bom jaz šla ven, ti pa notri.

LP
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
196
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
323
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.220

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu