20. 4. 2011 - Trilar, Mavri, Pezdirc

Trenutno berete:
20. 4. 2011 - Trilar, Mavri, Pezdirc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
28. mar 2011
Prispevki
17
Hej :P

Evo, moj dan D je sreda, 20.4., ob 15.30 uri [teacher.gif]

Malce me je datum presenetil, ampak sem polna optimizma in volje JC_pray.gif

Te 3 tedne bom malce stisnila, bodo pa potem prvomajski prazniki toliko slajši.......upam JC_pray.gif


Ima še kdo ta datum?

LP, Vanja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo,

a lahko vprašam, kdaj približno si poslala dokumentacijo, kdaj si se prijavila?

Lp! JC_ThankYou.gif
 
hEJ:)

Prijavila sem se v ponedeljek, 21.3., točno en teden kasneje - 28.3. pa sem dobila dva odgovora.....v eni kuverti je pisalo, da so dobili mojo prijavo, v drugi pa, da imam izpit 20.4 2011:))

LP, Vanja
 
Hej, sotrpini [teacher.gif]

Sicer se ni nihče javil za ta datum, ampak me vseeno zanima, kako vam gre učenje :?:

Jaz sem zakonodajo in ustavo nekak že osvojila, zdej me je pa tale slovenščina čist v depresijo vrgla dash1.gif

Sploh ne vem, kje začet in me prav skrbi, ker je do SI-ja še samo 9 dni help.gif
 
Hvala za želje, sem ga opravila JC_goody.gif JC_goody.gif

Mi je pa tale forum resnično veliko pomagal....zato HVALA JC_ThankYou.gif

Še posebej pri Ustavi, ko me je vprašala kje je urejena dvojezičnost.... Ne bi vedela, če ne bi tu prebrala, da je italijanski jezik uradni jezik ob obali, madžarski pa v Lendavi in okolici JC_ThankYou.gif

Veliko sreče vsem JC_you_rock.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 24. apr 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
2
Ogledi
241
Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
295
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.767
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.295
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
745

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu