20.3.2014 ob 15.30 - Cankar, Holobar Starič, Križnar

Trenutno berete:
20.3.2014 ob 15.30 - Cankar, Holobar Starič, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
27. sep 2012
Prispevki
12
Zavod
VRTEC
Datum izpita: 20.3
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnica vzgojiteljice

Izpraševalec za zakonodajo: Cankar
Izpraševalec za ustavo: Holobar StaRIČ
Izpraševalec za slovenščino: kRIŽNAR

Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:
Še kdo, izkušnje s komisijo

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Cankar, Starič, Križnar je najboljša trojica komisije!!!!!!!!!!! Gospe so prijazne, spoštljive, iščejo znanje ... Ne bi jih mogla bolj pohvaliti!!!!!
Moja skrb je bila res odveč!
Hvala!
 
USTAVA:
1. Ustava? (najvišji pravni akt v državi), hierarhija pravnih aktov?
2. Institucije EU?
3. Korist otroka? Kaj pomeni?
ZAKONODAJA:
1. Strokovni delavci v vrtcu? Poleg izobrazbe morajo še ... obvladati slov. jezik ...
2. Normativi v vrtcu za prvo in drugo starostno skupino? Samo homogene skupine.
3. Vrtci na območju z narodnimi manjšinami. Ali morajo v ˝ital.˝ vrtcu znati slovensko? NE. V dvojezičnem madž.? Da.
SLOVENŠČINA:
1. Končna ločila. Po čem vemo kakšno ločilo bo na koncu stavka? Dobila list stavkov, da jim določim ločilo in utemeljim ...
2. Sklanjaj ČLOVEK v dvojini.
3. Pregled priprave. Bilo je kar nekaj napak, čeprav sem dala lektorirat (kolegici, ki je pred diplomo!!!!!). Opazila že sama med učenjem slovnice. Žal ...
A mi je uspelo ...
Vsem želim veliko sreče in ne skrbite ... Pri sestavi komisije kot moja, boste lahko dokazali in pokazali znanje... Če se učite za pomočnika vzgojitelja je očitno vse bolj na splošno ... sama sem bila začudena, da me niso spraševale bolj podrobno.
SREČNO!!!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
823

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu