20. 12. 2012 - Karba, Mašić, Šurca Gerdina

Trenutno berete:
20. 12. 2012 - Karba, Mašić, Šurca Gerdina

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. dec 2011
Prispevki
8
Datum izpita: 20.12.2012
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesor razrednega pouka

Izpraševalci
- zakonodaja: Marija Karba
- ustava: Violeta Mašić
- slovenščina: Polona Šurca Gerdina

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:
Naj mi prosim nekdo pove kakšna je ta komisija? Ali sprašujejo zelo podrobno, kakšno znanje je potrebno? Hvalaaaa
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 20. 12. 2012 - Karba, Mašić, Šurca Gerdina

ja, tudi jaz bi prosila za ta odgovor. imam eno uro pred tabo..
 
Odg: 20. 12. 2012 - Karba, Mašić, Šurca Gerdina

Ali že dosti znaš? Katero področje pa si??
 
Odg: 20. 12. 2012 - Karba, Mašić, Šurca Gerdina

razredni pouk. se nic, danes se trudim s pricetkom ucenja, ma sm bla v tujini neki časa. misliš, da je možno, da mi uspe? tebi kako gre?
 
Odg: 20. 12. 2012 - Karba, Mašić, Šurca Gerdina

Tudi jaz sem iz področja rp. Učim se približno dva tedna...no, en teden sem delala zapiske. Zdi se mi, da bolj kot se učim, manj znam. Seveda ti bo uspelo :)
 
Odg: 20. 12. 2012 - Karba, Mašić, Šurca Gerdina

Mašić
Gospa je zelo prijazna in ko vidi da zadevo obvladaš te takoj prekine. Imam občutek, da so pri njej glavni poudarek človekove in otrokove pravice. Najmanj pa EU. Mene je spraševala cca 2 minutki. Lahko odgovarjaš tudi po svojih besedah (sam sem se ustavo naučil skoraj na pamet ker se mi je zdelo tako še najbolje:) )

Šurca Gerdina
Gospa na prvi pogled zgleda stroga, resna...ampak daleč od tega.Tako kot pri g.Mašić - v kolikor opazi da ti je zadeva jasna te pusti pri miru. Mene je spraševala osnove. Prav tako sva bila v cca 2 minutkah konec.

Tretje gospe ne poznam.

Naučite se in ne bo nobenih težav. Veliko sreče vam želim!!!!!!!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.467
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
535
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
966

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu