20. 1. 2011 - Horvat, Klopčič, Križnar

Trenutno berete:
20. 1. 2011 - Horvat, Klopčič, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
piwi, kaj mi napišeš pliz tvojo gsm cifro, da mi ju3 ne zgasneš, še predn bom js prišla, pa če slučajno te ne bo več tam, potem te bom kr poklicala, da mi boš zaupala kaj so te spraševali ... to je še najbolj ažurna varjanta.
PS:
Men se zdi, da nič več ne znam JC_thinking.gif
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

ejla, jaz imam podobne občutke, ravnokar se sprašujem ali kaj znam ali ne JC_gimmefive.gif

ti napišem sms na št., ki si jo ti napisala.

LP in srečno jutri l_googd_luck.gif
 
oila,

juj,juj, ravno se ubadam s slovenščino in bolj kot se poglabljam v stvari, amnj so mi jasne wild.gif

ti pa res, če si tak prijazna, pa mi ko boš konec s strokovcem, pošlješ vprašanja, ali pa mi daš znak, ko boš konec, da te pokličem.

držim pesti zate in verjamem, da nama bo uspelo l_googd_luck.gif kljub temu pa sreča ne bo odveč, ane JC_gimmefive.gif

lepo nočko, pa se mogoče celo vidiva ju3 JC_goody.gif

pa-pa [papa.gif]
 
evo jaz sem fertik JC_goody.gif

če skačem od veselja, vam je verjetno jasno, da sem naredila strokovni.

komisija je bila ful fajn.

srečno vsem, ki vas to še čaka in JC_ThankYou.gif vsem, ki ste mi bili v oporo.

LP
 
evo pa je za nama, a ne Nina =) srečale se sicer nisva, škoda ... Pa drugič, ane? Ob kakšni bolj sproščeni zadevi =)
evo vam vprašanja:
Ustava - Klopčič:
Zelo prijazna mlada gospa, ki ne vrta, če vidi da nekaj ne znaš, ampak pa jo bolj zanima razumevanje kandidata, kar se ustave tiče.
Evropska komisija, kakšne so njene pristojnosti, koga nadzira.
Delitev oblasti pri nas in kdo predstavlja izvršilno oblast in kdo jo nadzira.
Pravica do izobraževanja.

Zakonodaja - Horvat:
Financiranje javnega šolstva-kdo ga financira, kaj financira država in kaj občina?
Ponavljanje razredov v OŠ? Vprašala me je samo za drugo trijado, pa sem se zakvačkala in ji povedala za vse, s tem, da ni blo vse ok. Spljoh.
Napredovanje strokovnih deavcev.
Normativ za OPB, koliko za kombinirane oddelke, ...

Slovenščina - Križnar:
Tu pa sem imela pike v pripravi stično pisane, pa me je glede tega spraševala.
Pa še nekaj iz priprave, nekaj predlog Z/S. Kdaj S, kdaj Z. Potem pa še če napišeš npr: Šla sem z očetom in teto. Morala bi napisati in s teto. Ne smeš teh predlogov spuščati.
Moška sklanjatev. Hotela je slišat to, da pač se spreminjajo končnice v imen. in rod. in glede na to jih potem uvrstimo ali pod prvo, drugo, tretjo, četrto moško sklanjatev,...sklanjala sem človek v ed., dvoj. in množ.

To se mi zdi, da je vse.

Smo imeli pa danes s to komisijo srečo, ker so vse gospe resnično zelo,zelo,zelo prijazne.
Meni je bila najbolj gospa za slovenščino, ker ti je najbolj pomagala. Sicer pa so res vse zelo človeške in tople osebe, tako da kar brez strahu.

Vsem, ki vas strokovc še čaka, želim veliko sreče l_googd_luck.gif

Čaos dance4.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu