20. 1. 2011 - Gojkovič, Epih, Žgank Meža

Trenutno berete:
20. 1. 2011 - Gojkovič, Epih, Žgank Meža

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kaj res ni nikogar, ki ne bo trpel skupaj z mano?
Ali mogoče kdo vsaj pozna to komisijo?
Ali so prijazni? JC_gimmefive.gif

LP JC_thinking.gif
 
Nazadnje urejeno:
Sem malo brskal po starem forumu in našel tole:

http://strokovni-izpit.mojforum.si/stro ... light=epih

Žal vseh podatkov od tam ne morem prenesti...

Lahko pa sam povem glede Epih, saj je bila moja izpraševalka za slovenščino (no, koliko se še spomnim, ker je nekaj časa že od tega). Bila je zelo resna, vendar korektna. Je pa spraševala kar podrobne stvari. Moja vprašanja so bila:

1. Lastna in občna imena (do potankosti, s primeri,...)
2. Razvoj slovenske pisave (podrobno)
3. Priredje in podredje

Ostala dva pa ne poznam. Opazil sem, da se je z letošnjim šolskim letom pojavilo ogromno novih izpraševalcev, zato upam, da boste po izpitu delili svoje izkušnje na forumu in ostali z nami v stiku. gamer1.gif
 
Žgank Meža je tudi zelo človeška, sem bila na nekem razgovoru in je takšna korektna in ni neki bau bau. Nič se bati, vse bo ok. Imam pa tudi jaz 20.1. strokovca, ampak imam drugo komisijo, ali pa bo kar ta, kaj pa veš...saj se bojda kar menjajo...kdaj pa imaš uro?
 
Hvala za informacije. JC_ThankYou.gif
Saj me še ni preveč strah, samo čakam kaj bo v ponedeljek, ko pa bo ta izpit res že tik pred vrati. me kar "ubija" vsa ta množica podatkov.
Izpit imam ob 15:30 sem pa zasledila, da ima takrat izpit še druga komisija - ali je to običajno?
Delam pa ga za OŠ. Me zanima ali je možno da te potem vprašajo kaj od SŠ - npr. maturo?
Pa še to glede slovenščine: sem zasledila, da geografe sprašujejo veliko začetnico, matematike števila, kaj pa nas biologe?

Hvala za vaša mnenja.
Vsem, ki pa se učite pa le veselo.
Jaz pa "šibam" zdej v službo. JC_goody.gif

lp
 
tole me je zdaj nasmejalo :) "normalno" =) jaz sem ravno pri učenju slovenščine...upam, da dobim kakšno normalno vprašanje ;)
 
JC_ThankYou.gif

Me zanima ali kdo ve kdo lahko kandidira za evropskega poslanca? Nisem nikjer našla tega odgovora.

bye, bye
 
Pozdravljeni!

Izpit uspešno izveden JC_goody.gif , sem potrebovala nekaj časa da pridem k sebi! In sedaj sem STROKOVNA [teacher.gif] so mi rekli v šoli.

No pa gremo k vprašanjem:
Aja še to: komisija je bila spremenjena in sicer za zakonodajo je ostala ista - Tatjana Žgank Meža
Za ustavo je bila namesto Violete Gojković Vanja Mavri in namesto Lili Epih za slovenščino je bila Anita Dernovšek. Vse so ful uredu, pomagajo, le ga. Mavri je zelo resna in te takoj "odsekano" popravi, če rečeš kaj narobe glede ustave.

No vprašanja:
ZAKONODAJA:
1. NPZ (vse, daje podvprašanja, da se res vse spomniš)
2. OCENJEVANJE (splošno, podvprašanja: koliko ocen, kdaj se vpišejo itd.)
3. VZGOJNI NAČRT

USTAVA:
1. OPREDELITEV SLOVENIJE V USTAVI, PREAMBULA IN KOLIKO JE POGLAVIJ USTAVE - KATERA SO (tu sem malo bluzila pa mi je mal pomagala tak da ni panike).
2. postopek za spremembo ustave
3. IMUNITETA

SLOVENŠČINA:
1. VEZAJ - POMIŠLJAJ (napake iz priprav)
2. VEJICA - 3 PRIMERI UPORABE (prav tako iz priprav)
3. KAKO MORA BITI TVORJENO BESEDLO? razločno, čitljivo, v knjižnem jeziku, brez neknjižnih izrazov ...

To je to vsem, ki pa se še pripravljate pa nič se bat, ni tako hudo.

Lp, Polona
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu