2. dec 2014 ob 16.00 - Švalj, Krašovec, Epih

Trenutno berete:
2. dec 2014 ob 16.00 - Švalj, Krašovec, Epih

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
15. okt 2014
Prispevki
7
Naziv
Profesorica slovenščine
Zavod
OŠ Petrovče
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 2. dec 2014
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: Profesorica slovenščine

Izpraševalec za zakonodajo: Švalj
Izpraševalec za ustavo: Krašovec
Izpraševalec za slovenščino: Epih

Prijava poslana dne 22. okt 2014
Potrditev prijave dne: 12. nov 2014
Obvestilo o izpitu dne: 17. nov 2014

Dodatno sporočilo:
Pozdravljeni!
Ima še kdo to komisijo?

Lep pozdrav.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo!

Tudi jaz imam na ta dan strokovnega, ista komisija torej. Za izpraševalko Švalj nisem našla ničesar na forumu, tako da ne vem kaj pričakovati ...

Barbara
 
Živjo!

Tudi jaz imam na ta dan strokovnega, ista komisija torej. Za izpraševalko Švalj nisem našla ničesar na forumu, tako da ne vem kaj pričakovati ...

Barbara
Pozdravljeni!

Tudi jaz sem na ta dan. Barbara, katera smer si? Jaz sem razredni pouk... Vidim namreč, da je Špela profesorica slovenščine.

Lp, Ines
 
Živjo!

Sem bibliotekarka. Učenje - slovenščina kar gre, ustava tudi, največ je zakonodaje ... Upam, da mi uspe, ker se RES ne bi tega še enkrat učila ...

Barbara
 
Se strinjam. Veliko je snovi. Upajmo na najboljše:)

Veliko volje do učenja obema ...
 
Ja, res je veliko ! Jaz sem ustavo in EU predelala pa že tudi malenkost zakonodaje. Tako, da zdaj si vzamem 3 dni za zakonodajo, potem še 2 dni za slovenščino in potem 3 dni samo ponavljam pa kar bo bo!
Upam na super vprašanja
Znanje pa itak imamo
Veliko volje in zbranosti vam želim ... saj bo
Lp, Špela
 
Listek oziroma Barbara, ki si bibliotekarka. Zanima me, kako obsežno seminarsko nalogo si oddala? Jaz imam ene 14 strani, vmes so slike in 1,15 razmak. Pa me malo skrbi, da je prekratka in da je ne bodo potrdili.
Hvala in lep pozdrav,
Daniela
 
Živjo Daniela!

Moja seminarska je bila dolga 20 strani. Klicala sem na ministrstvo pa so mi rekli, da mora biti dolžina od 18 do 25 strani, ostale oblikovne lastnosti niso določene (npr. razmak med vrsticami).

Barbara
 
Najlepša hvala za odgovor. Torej jo bom morala še malo dopolniti.
Srečno na izpitu vsem!
 
Ga. Ksenija Švalj je zelo prijetna in nasmejana, sprašuje osnovne stvari, tako da se nič bat. Če vidi, da znaš, gre zelo hitro.
Srečno ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. dec 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: Strokovni naziv: pomočnik...
Odgovori
0
Ogledi
612

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu