2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Trenutno berete:
2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
22. jun 2011
Prispevki
42
Datum izpita: 2.7.2013
Ura izpita:

Področje v šolstvu:
Strokovni naziv:

Izpraševalci
- zakonodaja: Borut Chwatal
- ustava: Samo Košir
- slovenščina: Anica Dušej Blatnik

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 21.5.2013
Potrditev prijave dne: 6.6.2013
Obvestilo o izpitu dne: 11.6.2013

Dodatno sporočilo:
Kakšen sotrpin? :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Jp,

jaz. Juhu...
Že znaš vse?

:)
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Seveda :D

Za Slovenščino mi je malo časa zmanjaklo.... ti znaš vse? Si se tudi iz dodatnih pravilnikov učila zakonodajo?
Jst res upam, da ostane komisija ista :)
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Hmmm, jaz niti približno ne znam vsega. Jaz tudi držim pesti za komisijo, sem na netu videla, da so kar ok. Imaš ti kake dodatne informacije o tem? Zakaj pa misliš, da bi se spremenila komisija?
Učim, se pa čisto različno, iz gradiv iz interneta...
Kdaj pa imaš uro?

lp
J
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Ja sem že slišala in tudi tukaj na forumu brala, da se je zgodilo, da ko si prišel tja da je bila druga komisija (tudi 2 nova člana)....
Uro imam ob 16:30 . Kdaj pa ti? Vsega pa tudi jaz ne znam....je preveč podatkov. :)
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Aha, upam da ne. Nimam pojma kak podrobno bi se naj učila. nisem človek piflanja, vse moram razumet, tu pa nastane problem.
Jaz imam ob 15.30. Kdaj boš tam?
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Ja tudi jaz se nisem navajena piflati in moram razumet stvari - tako si je lažje zapomniti, se pa zato porabi ogromno več časa. Mislim, da jih večina ne sprašuje preveč podrobno......Se že dolg časa učiš? Jst se ta zadnji teden bolj intenzivno, prej pa bol tako - je težko poleg pouka in vseh dejavnosti na koncu šolskega leta najti še voljo do učenja :)

Ne vem kdaj bom prišla...najbrž ne prav dosti prej. Ker je najbrž najbolj mučno čakati tam pred vrati :) Boš ti dosti prej tam?
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Hej, ja ne vem kako in kaj. Meni se zdi, da že vse mešam. Tega je toliko in res toliko...
Jaz bom menda okol treh tam, da se malo aklimatiziram. no, mogoče se vidiva.

Želim ti veliko uspeha...

lp
Jerneja
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Tudi jaz imam občutek, da imam vse podatke zmešane v glavi. Tistih pravilnikov izdanih na podlagi ZOFIja je ogromno. Res je preveč vseh podatkov. Komaj čakam, da bo konec vsega skupaj :)

Veliko uspeha tudi tebi....
Lp, Barbara
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Pozdravljeni, tudi jaz sem kandidatka za strokovni izpit 2. 7. 2013, pri isti komisiji, in sicer ob 15.30. Torej smo že tri. Kako napredujeta pri učenju? Jaz imam namreč občutek, da več ko se učim, manj znam. Groza! Komaj čakam, da bo te agonije konec.

Želim vama veliko uspeha!
lp
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Živjo, jst imam uro 16:30. Vidve bosta takrat že vsega rešeni :) Jst sem si za konec pustila slovenščino, tako da se sedaj s tem mučim :) Ustavo in Zakonodajo pa malo preletim, ker se mi zdi da kr pozabljam stvari :eek: Preveč podatkov je že v glavi in enostavno ni več prostora za nove :cry: Mi je pa malo zmanjkalo časa za slovenščino, ampak glede na to da sem smer matematika, upam da ne bodo preveč podrobno spraševali. :oops:

Katera smer si ti?
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Pozdravljena, jaz sem smer slovenščina, zato sem še pod večjim pritiskom.
lp
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Zdravo!

Pa saj nas je celi kup. Kako to, da lahko ima več kandidatov isto uro? Jaz imam tudi 15.30. Bomo videli kaj se zgodi, ko pridemo gor. Ja jutri je dan D.

Se vidimo,
lp
J
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Baje, da so ponavadi 4je kandidati ob isti uri napisani. Tam je pa potem razpored kdo gre prvi noter, pa potem drugi ...

Komaj čakam, da bo mimo vse skupaj :)
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

hja sva že dve. Jaz še danes s taborom začnem v sklopu šole, tak da grem direkt iz šotorjenja na izpit...

Grozno...
Velik sreče jutri, sicer pa saj se menda vidimo,

lp
Jerneja
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Jst pa še malo ponavlajm naloge svetov oš, evropska komisija,....pa se mi sploh ne da več, ker je veliko teh stvari in kar znam znam....pa še živčki so že začeli delovati :) Ti boš pa bolj sproščena prišla jutri na izpit :)

Lp
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Hello...

predvidevam, da ste vse naredile, ko je zdaj vse tak tiho tu gor...???
Jaz sem in hvalabogu je zdaj konec tega...

Lepe počitnice...
 
Odg: 2. 7. 2013 - Chwatal, Košir, Dušej Blatnik

Za mano je bila samo še ena...do takrat smo pa vse naredile. good2.gif

Lepe počitnice!!!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu