2. 10. 2013 ob 15.30 - Brank, Klun, Petročnik

Trenutno berete:
2. 10. 2013 ob 15.30 - Brank, Klun, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. sep 2013
Prispevki
6
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 2. 10. 2013
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Brank
Izpraševalec za ustavo: Klun
Izpraševalec za slovenščino: Petročnik

Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Aaaaaaa, jst se že zdej tresem:eek:. Stvari pa tolk za naučit, da sploh ne vem kje naj začnem!!!! :cry:
 
Oj, ravno predelujem zakonodajo.utavo sem že.slovenščino bom bolj podrobno jutri.kaj pa ti? Napreduješ? Kdaj si se začela učit?lp
 
. ..pozdravljene punce:). ..tudi jaz se bom potila z vami, ob 16.30:) ...ampak jaz pridem ze drugic in mam zakonodajo in slovenscino. ..
tako da se vidmo. ..se dva dni:)
srecno:)!
 
Hey, hey [email protected] tko tko poteka učenje. Bruhaaaaaa se mi že od vsega tega:cry:. Od te ZOFVIKe me bo pa pobral. AAAAAAA pa to je kr neki. Zofvika, zofvika, zofvika,......tud, če je nebi blo:ROFLMAO:. mpetri17 kako sploh vse skupi zgleda in poteka??????:)
 
. ..saj ne vem kaj bi ti rekla al je boljs da ze vem ako zgleda al je boljs k gres prvic:) ...paniko je brezveze delat kr itak v vsakem primeru prezvis:) ...mene je panika prow pobrala. ..in sicer k se mi je "zataklno" pr zakonodaji in nism vedla odgovora sm se tok zmedla d pol nism vedla vec nic. ..
tko da je fajn da prides notr z dvignjeno glavo in da se ne pustis zmest. ..je pa dosti od srece odvisno, itak ...pa od znanja seveda:)
 
A si imela prvič ravno to komisijo. Meni se zdi,ko se učim slo, da je vse logično a tam pa ne vem kaj bom iz sebe spravila.
 
. ..ne, prvic sem mela cist drugo komisijo. .. jst se najbl bojim slo ... znajo ful podrobno sprasevat, pa se na primerih iz priprav. ..
ma dejmo rect da bomo mele dobr dan in fajn uprasanja:)
 
Jaaaaaaaa, fajn vprašanja.....da bi vsaj ratal tko.......
Sej ne vem a bi mi blo bolš, da bi se ura hitrejš vrtela, pa bi blo že jutr, pa mimo vse skupaj al bi blo bolš, da bi se začela nazaj vrtet.......aaaaaaaa
 
Jaz bi rajše videla,da bi bil že jutri in da imam mimo ,ne glede na situacijo kakrsna bo.imam že polno glavo, vsak dan me boli glava.punce zdržimo še en dan ,potem pa z dvignjeno glavo pred komisijo.pravijo da te vratar spuste pol ure pred izpitom in nič prej. Glede na komisiko in forum mora bifi komisija super.
 
Zdravo punce... :)
Vidim da ste vi tudi vznemirjene :P
Jst imam tudi jutri ponovni zagovor zakonodaje in upam da zadnji :P
Me pa zanima, ker vidim pri vprašanjih gospe Brank, da sprašuje po vzgojno varstvenem zavodu? Bi katera vedela točno definicijo?
Hvala za odgovor :)
 
Nooooo, pa je jutr že dons. Se strinjam s tabo [email protected], tud jst sm čist na koncu:sleep:........o boleči glavi pa rajš nebi:notworthy:.........nism več sigurna, če se me sploh še drži:ROFLMAO:......aaaaaa.......pozitivne misliiiiiii........:D.....................se vidimo(y)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
227
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
276
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
295
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
591

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu