19. maj 2021 ob 16.30 - Trilar, Dolenc, Oblak

Trenutno berete:
19. maj 2021 ob 16.30 - Trilar, Dolenc, Oblak

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
26. jan 2020
Prispevki
20
Datum izpita: 19. maj 2021
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Vzgojiteljica predšolskih otrok

Izpraševalec za zakonodajo: Trilar
Izpraševalec za ustavo: Dolenc
Izpraševalec za slovenščino: Oblak

Prijava poslana dne: 19. apr 2021
Potrditev prijave dne: 21. maj 2021
Obvestilo o izpitu dne: 4. maj 2021
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Oo isti dan, uro kasneje, ampak zanimivo, cisto druga komisija .. Vso sreco!
 
Jaz pa 15:20 haha 😁 Psihologinja sem tako, da za svetovalno delavko 😁 Hvala jo bom rabila 🍀😂
 
Joj, meni se kar meša 🙈 en dan vem vse drugi dan ne vem nič več 🙈 držim pesti da obe narediva in se rešiva tega 😁
Tudi meni, ampak na žalost še nisem prišla do točke, da bi vse znala😂🙈 Malo me je presenetil hiter datum, sem računala na zadnji mesec v maju.. bo že, upam na veliko srečo s vprašanji pri obeh! Jaa tudi jaz🙏🏼😅🍀🍀
 
Datum izpita: 19. maj 2021
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Vzgojiteljica predšolskih otrok

Izpraševalec za zakonodajo: Trilar
Izpraševalec za ustavo: Dolenc
Izpraševalec za slovenščino: Oblak

Prijava poslana dne: 19. apr 2021
Potrditev prijave dne: 21. maj 2021
Obvestilo o izpitu dne: 4. maj 2021
Je tole pomota? Ste mislila datum izpita 19.6.?😊
 
Ne, datum je pravi 19. 5. 2021, uro imam pa 16.40, samo je na seznamu, kjer izbiraš ni bilo in sem dala temu najbližjo (16.30). Zakaj? Imate vi takrat tudi uro?
Verjetno ima izpite naenkrat vec oseb? Ker ima nekdo prav tako 19.5 16:40 ampak z enako izpitno komisijo kot jaz, ki imam izpit eno uro prej oziroma 15:20 🤷🏻‍♀️
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.458
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
284
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
153
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za konkurenčnost, ki se je...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
827
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za izobraževanje, mladino...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Eurydice Slovenija UNESCO UIL Bulletin, maj 2023
V letošnji majski številki glasila UNESCO Inštituta za vseživljenjsko učenje (UIL) boste lahko...
Odgovori
0
Ogledi
224

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu