19. apr 2018 ob 15.30 - Hlača, Sajevec-Plavček, Honzak

Trenutno berete:
19. apr 2018 ob 15.30 - Hlača, Sajevec-Plavček, Honzak

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
9. okt 2017
Prispevki
6
Področje
  1. Visoka šola
Datum izpita: 19. apr 2018
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: osnovna šola
Strokovni naziv: Prof. angleškega jezika in književnosti

Izpraševalec za zakonodajo: Hlača
Izpraševalec za ustavo: Sajevec-Plavček
Izpraševalec za slovenščino: Honzak

Prijava poslana dne: 22. mar 2018
Potrditev prijave dne: 28. mar 2018
Obvestilo o izpitu dne: 3. apr 2018
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Enako tudi jaz =D
 
Ja sej meni tudi... jaz sem mela s tem da so potrdili malo več časa, ampak od potrditve pa do prejema datuma pa je bil dober teden =) Se vidimo =)
 
Meni ni šlo...
 
Meni ni šlo...
A prav noben od treh delov? Škoda, bo pa naslednjič zagotovo šlo...sedaj vsaj veš, kaj pričakovati.

Jaz sem sicer naredila, vendar mi je pustilo kar grenak priokus, precej stroga komisija, najbolj pa zamerim to, da niso pustili niti 5 sekund za razmislek.
Na koncu, pri slovenščini se mi je kar skisalo, če bi me vprašali po imenu in priimku jim ne bi znala odgovorit.

Kdo je bil torej v komisiji, da še vprašanja napišem? Hlača, Sajevec-Plavčak in Bele (nekaj takega)? A drži?
 
A prav noben od treh delov? Škoda, bo pa naslednjič zagotovo šlo...sedaj vsaj veš, kaj pričakovati.

Jaz sem sicer naredila, vendar mi je pustilo kar grenak priokus, precej stroga komisija, najbolj pa zamerim to, da niso pustili niti 5 sekund za razmislek.
Na koncu, pri slovenščini se mi je kar skisalo, če bi me vprašali po imenu in priimku jim ne bi znala odgovorit.

Kdo je bil torej v komisiji, da še vprašanja napišem? Hlača, Sajevec-Plavčak in Bele (nekaj takega)? A drži?
Ne... druga komisija je bila. Mi v P22 smo imeli Bonelli za upravo, za zakonodajo je bla Hlača, za slovenščino pa mislim da je bila Mate.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 24. apr 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
2
Ogledi
250
Datum izpita: 18. april 2024 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
297
Datum izpita: 16. apr 2024 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
199
Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
327
Datum izpita: 8. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
347
Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
299

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu